Котомафия• 03 августа 2024

Хочу лляні штори та тюль.

Чи варто? І поділіться , будь ласка, де то можна придбати за адекватною ціною
Катастрофа• 03 августа 2024
Під льон? Бо натуральні напевно будуть швидко вигоряти.
Я замовляла готовий тюль з переплетенням льон на Розетці та на промі з пошивом за розмірами. Ще є в Юскі, але розмір не підійшов

Вареничніца• 03 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Покажите
Катастрофа• 03 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Покажите
Такі купувала
на кухню
https://rozetka.com.ua/ua/vr_textil_43_027t/p37217...

у вітальню
https://prom.ua/ua/p2090826584-lnyanoj-tyul-polosk...
автор Котомафия • 03 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Саме льон. Натуральний шукаю
МаринаХ28• 03 августа 2024
В нас льняна тюль, подобається.
автор Котомафия • 03 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
В нас льняна тюль, подобається.
Вау. Піду подивлюся
автор Котомафия • 03 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
В нас льняна тюль, подобається.
Я Вам неймовірно вдячна❤️Це сайт, де є все, що мені потрібно
МаринаХ28• 03 августа 2024
Ответ дляКотомафия
❤️❤️❤️
МаринаХ28• 03 августа 2024
Ответ дляКотомафия
Я не знаю яка якість на цьому сайті, це перший сайт на якому знайшла таку саму як у нас.
Краще їдьте в живу дивіться.
В нас в дитячій кімнаті льняна, така як на фото вище, а в залу та спальню купували самі дешеві ось такого плану, а штори взяли дорогі. Бо якщо чесно, не бачимо сенсу в дорогих тюлях, вони закриті шторами по суті, а от штори в око кидаються.

ТаЕщеОптимистка• 03 августа 2024
В Икеи есть натуральный лен.
Мы с мужем в магазине рассматривали. Но меня жаба задавила тратить деньги на новые шторы