Носки на подтяжках• 03 августа 2024
Хронічний цистит. Як лікувати?
Які додаткові аналізи можна здати? Що може провокувати?
Причина загострення циститу може бути будь-яка: змерзла, пила мало води, статевий акт, дуже гостра їжа....
ХвилювАллочка• 03 августа 2024
Пить достаточно жидкости и периодически пропивать хороший пробиотик курсами.
Відповів всім• 03 августа 2024
Курсами клюкву в ударных дозах. Это помогает надолго уйти в ремиссию, но конечно, нужно стараться одеваться тепло и острая, просто много специй, сильно соленная пища полностью исключается
Носки на подтяжках
• 03 августа 2024
Ответ дляSo_so
А что высеивается?
Кишечна паличка викликає
Точніше - можу пізніше написати
задумчивая мордочка• 03 августа 2024
Автор в мене останні тижні теж є проблема, з дня на день мають бути місячні, то ж зараз сечу я не понесуть на аналіз. Після кд піду здам сечу а далі по ситуації, ще є думка навідати гінеколога
Перевірити, чи щось не тисне на сечовий
Вся в кредитах• 03 августа 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Кишечна паличка викликає
Точніше - можу пізніше написати
Д-манноза + клюква мені допомогла.
Носки на подтяжках
• 03 августа 2024
Ответ дляВся в кредитах
Бак посів робили? При низькому феритині може бути цистит
Робила
ЛеньГуглить_правда• 03 августа 2024
Ответ дляВідповів всім
Погоджуюсь. Отаке гарно допомагає.
задумчивая мордочка• 03 августа 2024
Я в вашій темі послухаю що і як краще робити чи де шукати...
Стрекоза любви• 03 августа 2024
Ответ дляВідповів всім
А як впливають спеції? Який механізм дії, що вони загострюють цистит?
Носки на подтяжках
• 03 августа 2024
Ответ дляSo_so
А Вы пробовали УроВаксом или Стровак?
Ні, мені виписували фурамаг (зараз є фурагін), канефрон, уронефрон. Ще при загостренні пила антибіотик ципринол
Екстракт клюкви пью майже постійно
задумчивая мордочка• 03 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Подразнюють, це так кажуть
задумчивая мордочка• 03 августа 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Екстракт клюкви пью майже постійно
Мені фуромаг не допоміг, а палін допомагав.
Зараз його не випускають, є діюча речовина в свічках
Ципринол антибіотик теж пила...після нього була молочниця
Носки на подтяжках
• 03 августа 2024
Ответ дляSo_so
Так выходит, что Вы вообще не лечились.
Ищите современного доктора.
Хм, дякую. Я зверталася в інститут урології, там робили аналізи і призначали лікування.
Сучасного лікаря-уролога шукати?
Відповів всім• 03 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Специи могут легко спровоцировать. И сильно соленная, острая пища тоже. У здорового человека шанс минимальный, но если хронический, то шанс высокий.
Вся в кредитах• 03 августа 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Екстракт клюкви пью майже постійно
Раджу з айхерб замовити д манозу,я також багато років мучалась.Багато чого пила і десь прочитала,що д маноза не дає закріпитися кишковій паличці.Тепер це моє спасіння.
Стрекоза любви• 03 августа 2024
Ответ дляВідповів всім
Просто цікаво за рахунок чого, який механізм дії
Відповів всім• 03 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Раздражение слизистой оболочки мочевого пузыря
Носки на подтяжках
• 03 августа 2024
Ответ дляSo_so
Так выходит, что Вы вообще не лечились.
Ищите современного доктора.
А чим саме це лікування не підходить? Що не так з призначенням?
Дон Пэдро• 03 августа 2024
Ответ дляSo_so
А Вы пробовали УроВаксом или Стровак?
А от нейрогенного мочевика такое подойдет?в посеве ничего
задумчивая мордочка• 03 августа 2024
Ответ дляДон Пэдро
Від такого є інші ліки, тут радили нещодавно в темах, я не можу згадати назву, може хто напише
Ответ дляНоски на подтяжках
Принципом действия. Антибиотик просто временно убирает кишечную палочку из мочи, Вы же не будете бесконечно пить антибиотики, это прошлый век в лечении.
УроВаксом, Стровак это вакцина от кишечной палочки, у Вас повысится местный иммунитет слизистой мочевого пузыря и кишечная палочка может попадать в моч пузырь, но не сможет вызвать там воспаление.
Не цілуюсь з бодуна• 03 августа 2024
Ответ дляSo_so
Дякую за пораду, у доньки теж рецедиви часті