Мне без сахара• 03 августа 2024
Анализ А-ССР негативный. Можно исключить ревматоидный артрит или что ещё сдать?
Год меня мучает вопрос ревматоидного артрита. Сейчас снова болят все кости, особенно пальцы рук и ног. Анализ а сср негативный. Но я читаю, что может быть негативным при серонегативном ревматоидном. Что тогда сдать, чтоб его исключить?
К врачу пойду со всем вместе, но она в отпуске, жду. Нервы шалят
Плету интриги• 03 августа 2024
У меня серонегативный РА
Все анализы абсолютно здорового человека
Кроме АНА скрин 1:3200
И 2я рентген-стадия
Кроме АНА скрин 1:3200
И 2я рентген-стадия
Мне без сахара
• 03 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
У меня серонегативный РА
Кроме АНА скрин 1:3200
И 2я рентген-стадия
Кроме АНА скрин 1:3200
И 2я рентген-стадия
Анти сср тоже в норме?
Мне без сахара
• 03 августа 2024
Ответ дляSo_so
+1, нужно сдавать Антинуклеарные антитела
Спасибо. Я уже думала можно немного вздохнуть, 5 анализов сдала сегодня и снова не конец(
Мне без сахара
• 03 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
Да
А какие у вас симптомы? С реактивный белок тоже всегда в норме?
Плету интриги• 03 августа 2024
Да, в норме всегда и все маркеры тоже
Боли сильные кисти, стопы поначалу, и субфебрильная температура
через пять лет уже и крупные суставы страдают
Мне без сахара
• 03 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
Да, в норме всегда и все маркеры тоже
Почему ж тогда врачи не назначают ещё эти AHA, если они делятся. Получается куча денег и главное не исключила. Вы принимаете все время препараты?
Плету интриги• 03 августа 2024
Принимала пять лет почти, пока не начался кушинг и врач срочно убрала гормон
Сейчас ремиссия, при обострениях только нпвс, не хочу назад на базу, как вспомню, так и вздрогну
Мне без сахара
• 03 августа 2024
Ответ дляПлету интриги
А визуально есть изменения в костях рук или ног?
Веселуха Муха• 03 августа 2024
Мені встановили діагноз за аналізом на антитіла до цитрулінового віментину. Переважав норму у сотні разів
Мне без сахара
• 04 августа 2024
Ответ дляВеселуха Муха
А соє і с реактивний був в нормі? А які були симптоми? У мене болять кістки всього тіла
Веселуха Муха• 04 августа 2024
ШОЕ було 17, як казала моя лікарка, це дуже низький показник для дебюту хвороби. Але я почувала себе просто розвалюхою. Я відчувала практично всі суглоби тіла, навіть у щелепі. Нило все. Пальці рук не згилалися, кисті рук наче поливав хтось кип´ятком. Почалося у вересні ниттям у суглобах вказівних пальців, а у березні я вже не могла підняти руку, щоб зачесатися, і скласти пальці, щоб защепити гудзик. При чому останній місяць прогрес хвороби був дуже швидкий.
Мне без сахара
• 04 августа 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Щось у мене схоже..і ви увесь час на ліках? Видно по руках щось?
Веселуха Муха• 04 августа 2024
Ответ дляМне без сахара
Так, вже 7 років на метотрексаті. Плюс у періоди загострення медрол, нестероїдні препарати. Якщо підозрюєте у себе РА, почитайте про цей аналіз на віментин і здайте по можливості, він дорогий, але точний. Потрібно якомога швидше розпочинати лікування, бо в той час, оли ви відчуваєте біль у суглобах, імунна система їх руйнує, і це безповоротно. Шукайте ревматолога, а краще ревматолога-імунолога в обласній лікарні. Щиро бажаю, щоб діагноз не підтвердився
Мне без сахара
• 04 августа 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Дякую. Сьогодні йду до ревматолога іншого (моя у відпустці), а завтра здам аналіз. Підкажіть, будь ласка, а візуально щось видно по суглобах у вас чи на метотрексаті процес не йде далі?
Мне без сахара
• 04 августа 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Ось так виглядає рука зараз
Тримайтеся! Бажаю вам ремісії на завжди! Так буває, стільки про це читала.
Веселуха Муха• 04 августа 2024
Ответ дляМне без сахара
На жаль, іде процес далі. Дякую за добрі слова! І вам бажаю здоров´я
Мне без сахара
• 04 августа 2024
Ответ дляВеселуха Муха
А ви пробували родонові вони, палео дієту, кінезіотерапію, побороти психосоматику? Треба шукати інші шляхи, крім ліків. Стільки позитивних історій. І ще, не свійтесь, але ходіть до ікон чи мощей цілителя Агапіта, Пантелеймона.
Я маю запалення трійничного нерву, яке робить життя нестерпне, нічого не допомагає. В моменти піку ходу до Агапіта і на ранок можу ходити