Сиамская сороконожка• 03 августа 2024

Мы поступили!!! Поступили на бюджет!!

Поздравляю всех, кто пережил поступление 2024!!! Мамы и дети Украины, Вы лучшие!!!🥰
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ для40каградусная
Ну у меня сын тоже заканчивал обычную школу, математику сдал на 200 без всяких репетиторов и допзанятий Физику, пришлось ему самостоятельно штудировать, т.к. физичка у них совсем слабая была. Физику не сдал на 200, но достаточно чтобы поступить на бюджет. Так что если не тупая, то все можно самостоятельно освоить и не надо искать оправданий
Я вкурсі, шр завичайні школи бувають різними. Там просто різні вчителі. До вступу мене готував теж вчитель звичайної школи. Просто київської. І частини необхідно матеріалу в програмі НЕ БУЛО. Я не знаю, як на писати інакше. І це не просто ’глибше викладання’, в глибину модна пірнути. А от якщо ти не знаєш, що написано а завданні, то ще вже ніяк, нажаль. Власне у нашому містечку не було жодного математика, що міг би підготувати до серйозного вузу

40каградусная• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
А, ну тогда понятно. Это ещё раз подтверждает, что учителями идут неудачники , которые не смогли поступить в нормальные вузы и на платные у них нет денег.
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ для40каградусная
Ви не праві. В нас була супер сильна вчитель фізики (вона нам математику і тягнула, в основному). Був хороший, але слабкий математик. Він читав програму. Але і програма була слабкою і недостатньою. Займались ми з київським викладачем на канікулах - це абсолютно різні рівні викладачів звичайних державних шкіл.
Бандитка Сью• 04 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Я так і не отримала відповіді - яка саме спеціальність(назва) та заклад де дитина проходила практику
Ще чого))). У КОЖНОМУ вузі на третьому курсі є виробнича практика. У філологів раніше на четвертому була. Зараз для інженерних спеціальностей ідеальний час під час практики і роботу знайти собі. І досвід, і стабільну зарплатню, аби бажання було. Та й на інших курсах практики є, так само, було б бажання.
Мотористка• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Це не треш, це КПІ. Тому мої діти там вчитись не будуть) Повно інших нормальних ВУЗів
А де б ви хотіли бачити своїх дітей?
Якщо це український університет
Пэрисхилтонша• 04 августа 2024
Какие же все злобные, не говорю о том, чтоб порадоваться, но обосрать обязательно. Живу возле кпи, очень много ребят. Так что не все выехали, как пишут .
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляМотористка
А де б ви хотіли бачити своїх дітей?
Якщо це український університет
Могилянка, Шевченка (якщо з київських). Багато знайомих закінчили ці вузи, є можливість порівняти і отримати відгуки з перших рук, бо багато хто з КПІ якраз перевелись

Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Тут писали вже про параметри, яких немає в базовій шкільній програмі. Роки пройшли - нічого не змінилось. Якби я свого часу вступала лише зі шкільною базою, то теж провалила б іспити. Ми також не вчили, просто не вчили параметри. Так що такий собі показник ваш нмт.
Є параметри в програмі.
Запитала в дитини.
Параметри були починаючи з 7 класу, просто то були більш простіші завдання.
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
На базовій математиці. Особливо хімія
Нє ну тоді і в біології генетичні задачі згадайте вже
Ви будете переконувати мене що фізмат і лікарський факультет то десь поряд?
Не поряд, але базуються на математиці, а не на літературі.
Мотористка• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Ну от і в мене такий рейтинг
Після досвіду з кпі іпса
Якщо безкоштовно то могилянка або Шевченка
Якщо контракт- то kse або уку
Kse ще й бюджет невеликий має, то взагалі супер шанс
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Є параметри в програмі.
Запитала в дитини.
Ну моя піде до сьомого класу - відпишусь. Сучасну програму я ще не бачила. Хоча навряд чи я зможу бути об´єктивною, все ж моя дитина буде мати гарну освіту в хорошій школі, що далеко від реалій ЗОШ села такого то якогось там району. Програми різні бувають. У вас нуш чи інтелект? От звідси і починайте.
Елена 878• 04 августа 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Ребёнок все САМ, НО ОН У МЕНЯ 1! И Я ПЕРЕЖИВАЛА
Он? Мальчик? Тогда все понятно
Кондуктор автобуса• 04 августа 2024
Поздравляю. Моя дочь также поступила на бюджет, но в колледж, после 9 класса. Это было не очень сложно, проходной бал низкий, и конкуренция всего 1,5 человека на место.
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Донька молодша сказала, що навіть з 6.
Знайшла в підручнику 6 класу.
Прості завдання з параметром. Якщо ваша дитина перейшла в 7, то от завдання з 6 класу. Підручник мерзляк за програмою нуш.
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Донька молодша сказала, що навіть з 6.
Знайшла в підручнику 6 класу.
В шостий. Цього року і гляну., що там нині викладають. У нас, доречі, не дивлячись на ’найкращу радянську освіту’ програма була в рази слабша. Навіть дивлячись на молодшу школу
Вельшановна• 04 августа 2024
Моя донька пройшла на бюджет в коледж на факультет мистецтво, але пішла на контракт на більш бажану спеціальність - графічний дизайн. В цьому році із-за пільговиків в коледж на бюджет навпаки тяжко вступити, практично всі бюджетні місця віддались пільговикам. Діти з високими балами, але без пільги, пішли на контракт.
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Підручники ті ж самі, що останні 20 років. Змінюється тільки обкладинка.
Ло Шарик• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Системний аналіз.
Подивіться як прохідний бал знизився за останні 3 роки!!
Це просто жах.
крім того, на 3 курсі залишилась тільки половина студентів, хто виїхав, хто не потянув (макро і нано технології), хто б сказав - не повірила((
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Я багато що не вивчала в молодшій школі з того, що є в програмі моєї доньки. Це був такий удар. Кожного року я катала скандали, що хочу до школи. Ну прийшла. А клас читати навіть не вміє. Більшого розчарування в моєму житті не було) Так ми і вчились до четвертого класу, орієнтуючись ’на середнього’. І вчити там було нічого.
Хоча більше всього особисто мене бісять наші історія та література, де тих дітей вчать чомусь не тому і якось трохи не так. Це такий тихий кошмарний жах, що просто...

Инфотуфелька• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Чекайте, але завдання з НМТ ніхто не тримає в секреті, параметри вчать в гімназіях і ліцеях, математичних класах. Ті, кому це було важливо, знали , які будуть завдання, готувалися, а не розраховувалися на авось і школу .
А тепер питання, мінус скільки балів за невирішене завдання з параметрами, ну не було б 200 балів у дитини але й не 150 , тому не потрібно все « валити на параметри».
У нас в класі ( математичний клас гімназії) всі діти серйозно готувалися до нмт, діти , які отримали по 200 з математики доклали багато праці .
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Та ви що, читати не вмів :)
А повинен був вміти?
Школа для чого, щоб всьому батьки навчили чи як?
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Хто має вчити дитину з усть задрипанська вчитель якої не знає тих параметрів сам? Вам з ’математичного класу гімназії’ ці проблеми не проблеми, звісно. Впринципі як і моїй з математичного класу гімназії. А що не зрозуміло - моду пояснити я чи чоловік. І зовсім ці діти не в рівних умовах, геть і близько. Хоч дитина з усть задрипанська моле бути в рази обдарованіша моєї.
elenanestere• 04 августа 2024
Вітаю, Авторе! Бажаю сину досягнути тих цілей, що надумав. Мене очікує все це в наступному році. Вітаю ще раз!
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Чому ви вирішили, що в задрипанську вчителі погані?
В мене сестра двоюрідна живе в невеликому селі, де в школі всього близько 90 учнів.
Так от їх вчитель математики набагато сильніший, ніж вчитель в київській школі і моєї дитини. Я коли подивилася кусок запису відео уроку, я була в шоці. Доречі її дитина старша здавала зно, теж 200, то був 2021 рік, зно писав з поглибленої математики.
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Та ви що, читати не вмів :)
А повинен був вміти?
Я думала що всі вміють. Мені було шість. Читати я навчилась в три. тому проблем не очікувала))) а он воно як виявилося. Розчарувала мене школа не те слово)))
Зате малювати і ліпити було цікаво. Поряд зі школою жив художник, він нас навчав після уроків і на перервах ми до нього часто бігали. Так і вчились.
Инфотуфелька• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Нажаль так, бо ми дійсно не можемо ставити в рівні умови дітей зі сходу , маленьких сіл і дійсно викладачі в селі , які ведуть по 3-4 предмети, це не ті викладачі, як раніше , коли конкурс в педагогічний був не менше ніж зараз на ІТ. Але й можливості зараз є для самостійної освіти, та ж всеукраїнська школа онлайн , при наявності світла/ інтернету- там уроки записували кращі вчителі .
Але цьогоріч були діти , які поздавали три по 200 і це не по столичні школи, а й про дітей з інших міст і сіл.
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
І чого ви добилися в своєму житті навчившись читати в 3? :)
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Чому погані. Просто вибору немає (не було, слава онлайну зараз легше). Тому якщо є хороший вчитель то є, а як немає...
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
То репетитор вирішить цю проблему, чи в Києві не так само?
Я дитину забрала з ліцеї інтелект, бо там вчителі сильні, а пояснювати не вміють, лише вимагають. Взяли репетиторів, в дитини відразу оцінки змінилися. Але який сенс мені тримати дитину там, де її не можуть навчити. Перевела і іншу школу і все. А багато хто нікуди не переводить, а просто знаходять репетиторів.
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Нічого особливого. Живу, працюю. До науки охолонула - ну його, той клоповник. Займаюсь тим, що мене цікавить і дає можливість прогодуватись. А що повинна була досягнути? Якихось захмарних висот? Це для тих, кому треба за хмари)