Сиамская сороконожка• 03 августа 2024

Мы поступили!!! Поступили на бюджет!!

Поздравляю всех, кто пережил поступление 2024!!! Мамы и дети Украины, Вы лучшие!!!🥰
автор Сиамская сороконожка • 04 августа 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Я только её слушала,говорю,ну как?она мол, сейчас на компе сдают,программу.....
Ну или когда заплатите ждём подробности. А то вы похоже одна особенная, что взятку системе через гугл пей дает

Мать драконов• 04 августа 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Ухты, интересно. И как вам и ребенку - ощущения? язык? Я ничего не знаю об испанском образовании. Можно сказать - впервые слышу.
Самостоятельно живет , уехала домой, выбрал архитектуру . Школы две заканчивал ( испанский был второй язык в школе) Ему легко, его среда.
Достаточно бюджетно , получил на втором курсе грант на стипендию, полегче нам. ( летом работает на реставрации)
Достаточно недорого, государственный вуз)
Мюллерная• 04 августа 2024
А мы выехали, не будет у сына украинской студенческой жизни
Ответ дляМюллерная
Скатертью дорога спасибо, что сообщили
Само_достаточная• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Мій племінник з кпі перевівся в Гданську політехніку.
Сказав, що рівень взагалі не порівняти. В Польщі все сучасне, в ногу з розвитком технологій, а в кпі в них дядьки 60+ розказують щось про технології
В Польщі ? Де при вступі задають 2 питання і одне з них ім´я та прізвище? Ви дійсно освіту Польщі і України порівнюєте?
Бесконечность-не предел• 04 августа 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Нужно сравнивать конкретные ВУЗы, а не образование в Польше и в Украине.
Гданськая аолитехника кстати достойное место в мировом рейтинге занимает.
Швендяю містами• 04 августа 2024
Ответ дляВорожу на каві
Я з однією сторони дуже радію за хлопців, які виїхали. А з іншої 90% цих хлопців не повернеться в Україну
Откуда вы знаете, что будет ещё через 5 лет?
В начале февраля 2022 г. вся советчица дружно ржала над темами о войне .
Мир настолько идёт сейчас под откос,что непонятно, в как х странах будет относительно спокойно через несколько лет.

Само_достаточная• 04 августа 2024
Ответ дляГрабля
В какой Европе? Все стандартно как везде. Большинство после школы поступают и живут, тусят за счет родителей, после универа (чаще после получения бакалавра) идут на работу и съезжают из родительского дома.
Варианты либо у бедных (длительные академы для заработков на контракт) либо богатых (год после школы тусить в поисках себя).
И таки да, самые лучшие беззаботные годы -это студенческие. Родители содержат, еще здоровые и платежеспособные, а ты имеешь кучу свободного времени на себя и отношения, без необходимости зарабатывать.
Да и разрыв шаблона, многие бабушки реально нянчат своих внуков.
А мы не поступили, потому что не подавались. Думали-сомневались - но таки поедем заграницу.
Зашли посмотреть на проходной бал в КПИ на 124, одну из интересующих - от 159. Да, прошли бы конечно, - еще просело по сравнению с 23м.. Но вот такое - живу не в Киеве, а соседа по площадке учащегося в КПИ вижу каждый день в своём городе все годы его обучения. Сплошная дистанционка.
И это у меня не сын, но вот найдёт моя дочь в том КПИ такого умненького, но запертого в клетке мальчика - и сядет как мы все тут сидим возле своих мужей невыездных под ракетами-дронами. А если б был сын - так и вообще б сомнений не было.
Ваш ребёнок безусловно молодец. А вам стоит задуматься, на правильном ли он пути.
Само_достаточная• 04 августа 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Ок, сравниваем какие варианты работы после польского ВУЗа, уточните пожалуйста? В каких странах кроме Польши?
Ответ дляСамо_достаточная
Все зависит от специальности. Если юрист/врач - то тут вариантов мало, в стране получения ВО только.
А если бухгалтер, филолог, it - то где угодно. Особенно если английский знать.
Сирожено_пирожено• 04 августа 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
У меня тоже
Та байдуже на Вас та Вашу дитину.
Мааарковная• 04 августа 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Вы просто врете или распостраняете чушь. Нет такого.
Думаю, як раз є. Якщо чоловіків вивозять і знаходять як домовитися, то з програмою без проблем. Інше питання - з ким і як домовлятися - складно знайти.
Дон Пэдро• 04 августа 2024
Ми також вступили до Києва
В ДТЕУ (КНТЕУ)
Алюнчик• 04 августа 2024
Мій син склав гарно НМТ але в останню мить таки вирішили поступати в Варшаву … чому туди ? Бо поруч , схожа мова і не дорого порівняно з іншими , навчатися буде англійською мовою - добре, що її вивчив до рівня С1 - якщо б вирішили раніше - поступали б в Нідерланди , підтримую хлопців, які залишаються і не осуджую, хто виїжджає - бо мій, наприклад, мріє жити в Америці і побачити Азію, хіба я маю права обрізати йому крила … Вирішили дати йому шанс, а повернутися завжди зможе , доречі, його друг поступив на бюджет в Шевченко але теж їде - здав математику на 200 і інші вище 180 , шкода, що країна втрачає розумних дітей , дочка ще мала але хоче навчатися в Австрії - вчить німецьку і англ , залишимося з чоловіком на старості одні 🤪
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Рівень викладання, відношення до студентів, подачу матеріала! Я про цю різницю, а щоб перевестися на політехніку він пройшов довгий шлях.
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Квота баллы видели? 132 идет на кибербезопасность на бюджет. Он там будет/сможет учиться? Нет, он просто занимает место.
Так!!!! І таких буде повно, просто займають місце :((
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляЛукава Кішка
А чего она тогда гуманитарий?)
Ну бо математика ніколи їй не заходила, вона дуже творча і схильна до вивчення мов, зараз знає в сумі 5 мов, вчить 6.
Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Не бачила вищої математики, теорії ймовірності чи статистики в жодному навчальному плані по медицинській спеціальності 🙃
А фізику і хімію бачили? На чому базується вона?

Капризуля• 04 августа 2024
Ответ дляKusalochka
100% успешный успех не поиносит, умные и целеустремлённые дети - ни о чем, вообще не повод гордиться! Будущее за теми, кто работает без результатов. Я ж не против. Кому-то успешный успех, кому-то что-то другое. Мы все разные.

Оценки - не показатель знаний, зарплата - не показатель ценности на рынке труда. Я ж не спорю) живите свою жизнь и не разубеждайте меня, в том, что я считаю успехом в свое время.
Повністю вас підтримую
Відповів всім• 04 августа 2024
Авторе вітаю!!!! Бажаю продуктивних та веселих студентських років вашій дитині!!! Я теж три рази така щаслива була, коли діти вступали до вишів. Щоб тут не говорили про сепарацію, але по собі знаю, що батьківське плече дуже допомагає дитині робити такі відповідальні кроки в житті.
Сорока-ворона• 04 августа 2024
Автор, вітаю
Мій теж вступив на бюджет в КПІ, на технічну спеціальність)Я досі в шоці, але він сам пихтів з репетиторами, сам їх просив, сам старався)
Нехай навчання буде в радість
Мать драконов• 04 августа 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
_і головне,хлопець вільний та в безпеці, без пресінгу військвого обліку
Инфотуфелька• 04 августа 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Ой йой, а ви точно впевнені що то так, особливо про Ґданську політехніку?
Христя в тiстi• 04 августа 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Рукалицо, вы просто абзац
Автор поздравляю! У меня сын на 200 математику сдал
Нереально горжусь.
Христя в тiстi• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
Моя донька вступила на бюджет в могилянку!
Але!
Давайте будемо чесними, якби не виїхали діти, з України, то навряд чи було б так легко потрапити, бо конкуренція була б вищою.
Согласна. У моего высокий результат, но он не в Украине уже будет учиться
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
З цікавістю читаю тему. , викладач столичного вузу.
Так, досить цікаво. Мною теж батьки дуже пишатись (в було чим. - і медалями, і досягненнями, але я не пам´ятаю, щоб це було ціллю). І якби у мене була таза лише школи, в якій я вчилась - ніякий столичний вуз мені не світив, то на іспитах були параметри, які не викладали в нашій школі. Мене готувала мамина подруга - математик столичної школи, в весь секрет. І як де тяжко з медалями і без нормальної бази потім - це факт. А моя сестра знає шість мов (іноземних) веде перекладацьку, викладацьку і наукову діяльність і теж не дуже переймається дев´яткою з математики і шісткою з астрономії)))
Ковбой Хагис• 04 августа 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Ось саме факт золотої медалі дуже гарно показує НМТ. У класі сина був хлопчик, якій вмів гарно комунікувати з учителями, його подруга відмінниця (зручно сидіти весь час поряд), вручили йому золоту медаль, хоча всі знали, що вона не заслужена. Так от на НМТ його результат був 165 і не потрібно казати, що це не показник. У дівчинки 200 з математики, там все зійшлося. А якщо дитина розумна, але в гімназії були занижені оцінки, то НМТ ну ніхто вже не занизить. І так, це все ж достатньо орієнтовний показник саме знань.
Тут писали вже про параметри, яких немає в базовій шкільній програмі. Роки пройшли - нічого не змінилось. Якби я свого часу вступала лише зі шкільною базою, то теж провалила б іспити. Ми також не вчили, просто не вчили параметри. Так що такий собі показник ваш нмт.
Ух яка ж Я• 04 августа 2024
Ответ дляКапризуля
На базовій математиці. Особливо хімія
Нє ну тоді і в біології генетичні задачі згадайте вже
Ви будете переконувати мене що фізмат і лікарський факультет то десь поряд?
Ответ дляМать драконов
Саме так.
Подруга рік тому сина залишила, ’буде архітектором, відбудовувати країну’.
От минув рік. Як не потрібно було відбудовувати рік тому, так і зараз. Нажаль. Але все також потрібно чоловіків на фронт, побільше та помолодше.