Значит надо• 04 августа 2024
Тромбоемболія у молодоі кішки
Нещодавно вмерла кішка.Молода,4 роки.З вечора стало погано,не іла,трохи западали задні лапки,погано ходила.Була якась заторможена.А з 5 ранку почала дихати важко,з відкритим ротом.В 7 ранку вмерла в мене на руках.Ветеринар пізніше сказав,що це тромбоемболія та набряк легень.Живемо у приватному будинку.Кішка іноді з нами гуляє во дворі.Не могла вона з´істи отруєну мишу?Чи там би були ще якісь симптоми?Може в когось було у котів шось подібне.Така швидка смерть у молодоі кішки.
Душа компанії• 04 августа 2024
Кто же вам ответит? Надо делать вскрытие. А так, что угодно могло быть. Тромб, сердце
Душа компанії• 04 августа 2024
Если отравление мышью, то кровь не сворачивается и льется из разных мест
Значит надо
• 04 августа 2024
Ответ дляДуша компанії
Такого не було.Теж читала ,що від щурячоі отрути таке буде.
Колишня муза• 04 августа 2024
Ответ дляЗначит надо
это врожденное! я одного тоже не спасла в 2 клиниках - это порок сердца так - тромб оторвался и все....ужасная смерть...
Залетна Я тут• 04 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
и у моей кошки так. породистая ориентальная. недобросовестный или просто неумелый заводчик попался. продал больных котят. в два года умерла кошка, отказали задние лапы, я к ветеринару, прокапали антикоагулянты. но до задницы это было. операцию б не пережила. пришлось усыпить. брат ее умер от другой болячки через два года
Мошей ницца• 04 августа 2024
В мене позавчора кіт помер. Вночі почав кричати і відмовили задні лапи. Ще й хрипіти почав. Я подумала що впав з підвіконня. Повезли його в клініку, а лікар сказав що це тромб. Його помістили в кислородний бокс і щось вкололи. Але лікар зразу сказав що 80% що він не виживе. Через годину він помер, всі легені заповнились рідиною. Коту було 11 років. Бідний, він так кричав(
Значит надо
• 04 августа 2024
Ответ дляSovin
У моєї було...Зранку один єдиний раз трохи похитнулася, як шла на кухню поїсти, я насторожилася, годину спостерігала - все ок, весела, грайлива. А ввечері просто спокійно йшла з кімнати в кімнату і впала. Поки я добігла - вже все...
Це такий жах.Скільки у мене було кішок,ніколи такого не було.І у знайомих теж.А тепер розумію,що це буває часто у кішок.Якби від старості та хвороб то одне.А ось так раптово.Дуже шкода усіх.Мені і ветеринар сказав,що навряд че міг допомогти.