ЯблокоРаздора• Изменено 04 августа 2024

Ліміти оплати за кордоном.

Планую переїзд в Польщу. Турбують ліміти на розрахунки та знаття коштів за кордоном з українських карток.
Зп отримую на українську гривневу картку.

Якщо знаходячись в Польщі я буду перекидати гроші з гривневої картки на валютну (теж українську, наприклад того ж банку) - чи діятиме ліміт в 100000 гривень на місяць?
Бо я подивилась, що з валютної картки немає обмежень, але на цю валютну картку ще якось треба покласти кошти і при цьому не витратити ліміт в 100000 гривень.
І якщо я з цієї ж зарплатної картки перекидатиму гроші на картку іншого укр.банку(теж гривневу) при цьому знаходячись за кордоном- це можливо і чи діятиме ліміт?
Сподіваюсь правильно сформулювала питання. Заздалегідь дякую!
наКоблучках• 04 августа 2024
А ви напишіть ці питання на техпідтримку свого банку, щоб отримати безпосередню відповідь. Тех підтримка Монобанку мені все детально відповіла на мій запит. Про переїзд не обов´язково писати.
жижифреймут• 04 августа 2024
Дивлячись яка країна. Але як так, то ліміт лише на зняття готівки. На оплату карткою ліміту немає. Тобто оплачувати карткою в кафе, магазинах взагалі без проблем і ліміту немає. Поповнити картку також як і перекази поміж укр картками(я от 25 тис грн в квітні батькам з свого привату на їх приват перекинула), тут кидаю готівку в банку на укр.картку(є комісія звісно, в мене 35 евро за 1 платіж від 1 евро до 1500 евро якщо не помиляюсь) по і потім без проблем перемилаю по укр.картам
PORKA• 04 августа 2024
С карты каждого банка можно. Если разные карты одного, то нельзя.
автор ЯблокоРаздора • 04 августа 2024
Ответ дляPORKA
Тобто якщо я буду перекидати з картки укрсіб, на яку отримую зп, 100 тисяч на картку моно, знаходячись при цьому за кордоном, то я не витрачу ліміт і матиму ліміт 100 тисяч на укрсіб і 100 тисяч на моно?
автор ЯблокоРаздора • 04 августа 2024
І ще - якщо я зі своєї укр картки (якщо вже буду за кордоном) пересилатиму кошти мамі, яка також за кордоном це також не впливатиме на витрату ліміту?
Тобто якщо я їй відправлю, наприклад, 20000, то я всеодно матиму свій ліміт 100000, чи у мене лишиться 80000?

Вибачте, я дико туплю в цій темі і за кордоном востаннє була років 10 тому😅