Бабуся Бетман• 04 августа 2024

Натяжна стеля і карниз.

Дівчата, в кого натяжні стелі, як ви робили місце під карниз? Якщо з нішею для карнизу, то чи не важко потім вішати-знімати штори? Мені при рівній стелі дуже важко знімати та з гачків і ще важче чіпляти назад, а коли ще буде обмежено місця, то я не розумію як вішати ті штори. Поділіться своїм досвідом.
ТебеОноНадось• 04 августа 2024
У мене ніша для штор. Вішати чи знімати нормально якщо «вхід» для гачків не біля стіни залишили.

Намазюкана нішою• 04 августа 2024
Вот такой накладной карниз у меня везде
Вообще проблем нет
parele• 04 августа 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Вот такой накладной карниз у меня везде
Вообще проблем нет
На натяжном потолке?
Намазюкана нішою• 04 августа 2024
Ответ дляparele
На натяжном потолке?
Да)
Уже 5 лет ему
Тоже была удивлена
parele• 04 августа 2024
У нас в нишах. Сложновато вешать. Обязательно должен быть технический зазор для крючков, и заглушка, чтобы они не слетали.
parele• 04 августа 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Да)
Уже 5 лет ему
Тоже была удивлена
Впервые вижу такую конструкцию.
автор Бабуся Бетман • 04 августа 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Вот такой накладной карниз у меня везде
Вообще проблем нет
Там мабудь він прикріплений до профілю натяжної стелі.
Намазюкана нішою• 04 августа 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Честно говоря я не знаю
Мастер предложил и это входило в весь пакет услуг
Жалоб нет
автор Бабуся Бетман • 04 августа 2024
Ответ дляparele
Я як подумаю, то мені аж дурно. Може не видумувати і робити стелю по всім стінам без ніши, а карніз кріпити до стін ?

parele• 04 августа 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Скажем так: несмотря на сложность подвешивания, следующие комнаты я тоже буду делать с нишами) мне так гораздо больше нравится.
Хотя у нас есть и окна, где ниши было невозможно сделать, там накладные карнизы, и тоже смотрятся неплохо. Но в этих комнатах маленькие окна.
С большими я за ниши.
автор Бабуся Бетман • 04 августа 2024
Ответ дляparele
С большими я за ниши.
Яка ширина ніши, не підкажете?
А там, в тій ніші, карніз до стін прикріплений чи до стелі, як на фото вище?
parele• 04 августа 2024
Сейчас сантиметров 10, но хочу в гостиную повесить мультишторы, туда нужна будет шире. Хз, делают такие или нет, буду советоваться с мастерами.
Карниз прикреплен к потолку.
автор Бабуся Бетман • 04 августа 2024
Ответ дляparele
Карниз прикреплен к потолку.
Це так як зараз? Чи те, що хочете?
parele• 04 августа 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Це так як зараз? Чи те, що хочете?
Это то, как сейчас.
автор Бабуся Бетман • 04 августа 2024
Ответ дляparele
Это то, как сейчас.
А, зрозуміла. До стелі прикручений карніз. Дякую. В мене вже тільки від фото почали боліти шия і голова 😂
Хз, як то зробити. А самі штори легко соваються туди-сюди? Не обламуються гачки?
Мабудь в спальнях де великі вікна і виходи на балкони зроблю так як на вашому фото, а в кухні до стіни, як звичайно, без ніши. Там мале вікно.
parele• 04 августа 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Шторы легко двигаются, ничего не ломается.
автор Бабуся Бетман • 04 августа 2024
Ответ дляparele
Карниз прикреплен к потолку.
Ви зараз робили фото? А можете сфоткати вікно, щоб було видно штори більше? Гарний колір. Фотік трохи править колір, чи такий і є?
parele• 04 августа 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Да, сейчас.
Цвет бежево-серый, универсальный под все)
ХикориДикори• 04 августа 2024
ви знімаєте штори з гачків?
спробуйте знімати разом з гачками. і вішати вже теж з гачками.

в мене натяжня стеля, але біля вікна гіпсокартонна частина на якій закріплено карніз

автор Бабуся Бетман • 04 августа 2024
Ответ дляparele
Да, сейчас.
От і мені такі подобаються дуже. Ви купували готові, чи обирали тканину. Я дивлюсь в інтернеті, але ж як вгадати колір
parele• 04 августа 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Заказывала пошив. Ткань выбирала в салоне вживую, очень легко ошибиться с цветом, поэтому лучше оффлайн подобрать.
автор Бабуся Бетман • 04 августа 2024
Ответ дляХикориДикори
ви знімаєте штори з гачків?

Так, а коли вішаю, то ті гачки обламуються, це жах просто. Карніз настінні, то щоб повісити з гачками, потрібно і карнізи зняти, бо бокові кріплення закривають вільний проїзд гачкам.
То ж зараз заздалегідь хочу продумати варіанти з тими шторами і стелею.
автор Бабуся Бетман • 04 августа 2024
Ответ дляparele
Ех, я вже думала, що ви дасте колір і де купували, а я просто замовлю їх онлайн. Всеодно, дякую за відповіді ❤️
Тут как тут• 04 августа 2024
Ответ дляparele
Впервые вижу такую конструкцию.
И у меня так)
Тут как тут• 04 августа 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Це ваша помилка. Гачки не треба знімати з тесьми, і штори перуться з гачками. Тільки колесики чи платформа гачків вставляється в рельсу карнизу і все.
Смажена полуничка• 04 августа 2024
Якось так. Але є кімната де без ніші до натяжної стелі прикручений. Мені не важко зовсім