Борець за гаманець• 04 августа 2024
Чоловікам більше до вподоби жінки: з рослинністю або без (зона “бікіні”)?
Горлаю зрання• 04 августа 2024
Ну каждому по разному
Желательно ориентироваться на собственные желания, а не на то, что нравится мужчинам
Фея_3уровень• 04 августа 2024
Опираюся тільки на свій комфорт, незважаючи на те,що кому подобається... не переношу рослинність в зоні бікіні
Меня много• 04 августа 2024
Видела на алишке парики для письки, если лазер сделали а мужик попался ценитель растительности, видимо🫠
Ганцю в кєдах• 04 августа 2024
Подавляючій кількості чоловіків просто подобається секс з жінкою і їм взагалі байдуже. Звичайно, якщо це не якесь екстремально довге та густе волосся, через яке потрібно пробиратися(хоча я знаю двох чоловіків, яким подобається саме такий варіант), або наявність рослинності перешкоджає якісній гігієні. У всіх інших випадках - аби було куди вставити. Особисто мене б дуже напружив чоловік, який наполягає на дитячій оголеності, це або якась педофілія, або надроченість на порно, де світ сексу виглядає саме так.
Люблю_смаколики• 04 августа 2024
Деяким чоловікам взагалі чоловіки подобаються, як же тут про зачіски узагальнювати.