Айболитная• 04 августа 2024
Мой воскресный ужин. А что у вас?
МинерАлочка• 04 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Для чоловіка свиняча кишка начинені тертою картоплею. Думаю, тут дівчата і не знають що це. Він фанатіє. Чекав поки в моїх батьків свинка домашня виросте, заколоти, а ось дочекатися вже домашньої картоплі, яку можна на подібні блюда.
Я все зробила, запікається, а я не можу таке їсти, надто важко і жирно. Буду перець фарширований.
У мене бабуся таке готувала. Називала його ковбик. Але там була картопля нарізана кубиком і м´ясо чи підчеревина.
Ну ниче се• 04 августа 2024
Ответ дляЖінка з перцем
це те на чому він крпитьсядо стебла?
так, та пуповинка (коротенька) що йде від кавунця до стебла )
Жінка з перцем• 04 августа 2024
Ответ дляНу ниче се
дякую, значить , мій ще зелений...
всегдаДаДа• 04 августа 2024
Ответ дляМелочунь
Вареники з картоплею і грибами в смаженій з цибулею сметані. Смак літніх канікул у бабусі в селі)
Ще є копчене сало, биті огірки, кавун, персики, бісквітний рулет.
кайф!
Пишу каліграфічно• 04 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
Удалено администрацией...
На фото - кружка)) унитаз будет потом 😄
МинерАлочка• 04 августа 2024
У меня был салат с варёной курицей, помидором, тертым сыром. Заправка - льняное масло и дижонская горчица.
И чай с финиками.
ПультОт_БМВ• 04 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Фу, животных убиваете