Единая страна!• 04 августа 2024

Хто живе в Бельгії?

Може хтось вибрав цю країну для переїзду з сім´єю, поділіться враженнями
Результат:
вже голосів: 42
38 (90.48%) Результати
3 (7.14%) Подобається
1 (2.38%) Не подобається
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Розглядаю франкомовні регіони
Ну все одно на курси. І потім роботу. Це як асимеляція
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Який саме? Вони роблять в травах, от це отрава
Та звичайний засолений
Матраскин Брат• 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Я жила у подруги. Вона мене типу «прописала». До мене приходила соц служба (забула як воно там називається), це була моя адреса для листування. Потім орендувала житло. У подруги так і була зареєстрована
Де інші живуть- не знаю
А шо для біженців нема ніякої підтримки взагалі?
Кицюююня• 04 августа 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А хто в Англії? Чого там не продається норвежський оселедчик як в Україні? Там же Норвегія ближче
Они наверное рынки защищают.
Меня удивляет , что в Польше тоже очень небольшое разнообразие рыбы. Гораздо меньше, чем у нас.
ВыФсеВрете• 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Та звичайний засолений
Та простий як двері
Їжак в панчохах• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Найсмачніший оселедець, який я їла - в Нідерландах
Нет. В Украине самый вкусный. Я сама солю)
Поросенка• 04 августа 2024
Я живу ,питайте що цікавіть
автор Единая страна! • 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Які ви маєте на увазі курси?
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Які ви маєте на увазі курси?
Мовні курси. Нідерландську мову вчити
автор Единая страна! • 04 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Якщо він не свіжовиловлений, то ні. Я вже змогла порівняти з тими, що наловили в океані
Їжак в панчохах• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Я тоже пробовала свежевыловленный. Но нет, это не то. Лучше с украинского базара нет)
автор Единая страна! • 04 августа 2024
Ответ дляПоросенка
Я живу ,питайте що цікавіть
Система освіти для дітей, базове медичне страхування, мінімально-необхідні витрати на сім´ю. І чи можна змінити статус перебування на довготерміновий, замість тимчасового захисту
автор Единая страна! • 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Мовні курси. Нідерландську мову вчити
Для чого вчити нідерландську?
автор Единая страна! • 04 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Я тепер український взагалі не можу їсти, лише свіжий
Їжак в панчохах• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
А мне только украинский подавай)
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Пенсіонери отримують приблизно 850 євро. Обов’язково відвідувати мовні курси. Працювати не треба
Молодь, середній вік - деякий час отримують виплати. Обов’язково мовні курси. Та пропонують роботу. Довго платити не будуть. Або працювати, або живи як хочеш.
Мені швидко запропонували гарну роботу. В мене англійська та французька мови. І професія гарна. Авіадіспетчер. На мовні курси ходжу, працюю, виплати не отримую. Є ЗП
Лепетун• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Да, такой haring только в Нидерландах
Лепетун• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Мені цікаво саме з точки зору повного переїзду, щоб знайти роботу, житло, влаштувати дітей
А на каком основании полный переезд?
Поросенка• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Чи можна змінити статус я не знаю, бо всі поки живуть на тимчасовому прихистку, який продовжуючи кожен рік. Освіта як і у всіх інтеграційний клас потім звичайна школа, мені діти зразу в звичайну школу, в мене син в українській онлайн досі , але плануємо всеж таки піти в інтеграційний. Медична страховка покриває майже всі витрати , якщо потрібні зуби то треба робити додаткову страховку. Соціальної допомоги вистачає на все, але ми в маленькій комуні без кафе і розваг.
Щодо мовних курсів, треба ходити але місць немає, за пів року проживання нам так і не знайшли де вчити мову.
Лепетун• 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Нідерландську треба буде вчити
Смотря в какой части бельгии жить
Матраскин Брат• 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Гарно, аде де жити як приїдиш туди? В мене німецька мова є, планую одразу на роботу в німецький частині. Але ж житло..,
автор Единая страна! • 04 августа 2024
Ответ дляЛепетун
А на каком основании полный переезд?
Хочу влаштуватися на роботу і на цій підставі оформляти документи.
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляПоросенка
А можете сказати яка допомога? Бо я знаю тільки про пенсіонерів
автор Единая страна! • 04 августа 2024
Ответ дляПоросенка
Діти вже знають французьку. А як з старшою школою та університетами, платно чи безкоштовно? Є додаткове медичне страхування від роботодавців?
Лепетун• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Для чого вчити нідерландську?
Смотря в какой части будете жить
автор Единая страна! • 04 августа 2024
Ответ дляЛепетун
Смотря в какой части будете жить
Лише франкомовну розглядаю
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Я не знаю. Мені було де зупинитися
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Лише франкомовну розглядаю
Я в Брюсселі
Лепетун• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Вы высококлассный специалист которому нет равных во всей европе?
автор Единая страна! • 04 августа 2024
Ответ дляЛепетун
Не знаю наскільки класний, але працюю в Європі.