Единая страна!• 04 августа 2024
Хто живе в Бельгії?
Може хтось вибрав цю країну для переїзду з сім´єю, поділіться враженнями
Результат:
вже голосів:
38 (90.48%)
Результати
3 (7.14%)
Подобається
1 (2.38%)
Не подобається
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Розглядаю франкомовні регіони
Ну все одно на курси. І потім роботу. Це як асимеляція
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Який саме? Вони роблять в травах, от це отрава
Та звичайний засолений
Матраскин Брат• 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Я жила у подруги. Вона мене типу «прописала». До мене приходила соц служба (забула як воно там називається), це була моя адреса для листування. Потім орендувала житло. У подруги так і була зареєстрована
Де інші живуть- не знаю
А шо для біженців нема ніякої підтримки взагалі?
Кицюююня• 04 августа 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А хто в Англії? Чого там не продається норвежський оселедчик як в Україні? Там же Норвегія ближче
Они наверное рынки защищают.
Меня удивляет , что в Польше тоже очень небольшое разнообразие рыбы. Гораздо меньше, чем у нас.
Їжак в панчохах• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Найсмачніший оселедець, який я їла - в Нідерландах
Нет. В Украине самый вкусный. Я сама солю)
Единая страна!
• 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Які ви маєте на увазі курси?
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Які ви маєте на увазі курси?
Мовні курси. Нідерландську мову вчити
Единая страна!
• 04 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Якщо він не свіжовиловлений, то ні. Я вже змогла порівняти з тими, що наловили в океані
Їжак в панчохах• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Я тоже пробовала свежевыловленный. Но нет, это не то. Лучше с украинского базара нет)
Единая страна!
• 04 августа 2024
Ответ дляПоросенка
Я живу ,питайте що цікавіть
Система освіти для дітей, базове медичне страхування, мінімально-необхідні витрати на сім´ю. І чи можна змінити статус перебування на довготерміновий, замість тимчасового захисту
Единая страна!
• 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Мовні курси. Нідерландську мову вчити
Для чого вчити нідерландську?
Единая страна!
• 04 августа 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Я тепер український взагалі не можу їсти, лише свіжий
Їжак в панчохах• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
А мне только украинский подавай)
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Пенсіонери отримують приблизно 850 євро. Обов’язково відвідувати мовні курси. Працювати не треба
Молодь, середній вік - деякий час отримують виплати. Обов’язково мовні курси. Та пропонують роботу. Довго платити не будуть. Або працювати, або живи як хочеш.
Мені швидко запропонували гарну роботу. В мене англійська та французька мови. І професія гарна. Авіадіспетчер. На мовні курси ходжу, працюю, виплати не отримую. Є ЗП
Лепетун• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Да, такой haring только в Нидерландах
Лепетун• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Мені цікаво саме з точки зору повного переїзду, щоб знайти роботу, житло, влаштувати дітей
А на каком основании полный переезд?
Поросенка• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Чи можна змінити статус я не знаю, бо всі поки живуть на тимчасовому прихистку, який продовжуючи кожен рік. Освіта як і у всіх інтеграційний клас потім звичайна школа, мені діти зразу в звичайну школу, в мене син в українській онлайн досі , але плануємо всеж таки піти в інтеграційний. Медична страховка покриває майже всі витрати , якщо потрібні зуби то треба робити додаткову страховку. Соціальної допомоги вистачає на все, але ми в маленькій комуні без кафе і розваг.
Щодо мовних курсів, треба ходити але місць немає, за пів року проживання нам так і не знайшли де вчити мову.
Лепетун• 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Нідерландську треба буде вчити
Смотря в какой части бельгии жить
Матраскин Брат• 04 августа 2024
Ответ дляБеллаДонна
Гарно, аде де жити як приїдиш туди? В мене німецька мова є, планую одразу на роботу в німецький частині. Але ж житло..,
Единая страна!
• 04 августа 2024
Ответ дляЛепетун
А на каком основании полный переезд?
Хочу влаштуватися на роботу і на цій підставі оформляти документи.
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляПоросенка
А можете сказати яка допомога? Бо я знаю тільки про пенсіонерів
Единая страна!
• 04 августа 2024
Ответ дляПоросенка
Діти вже знають французьку. А як з старшою школою та університетами, платно чи безкоштовно? Є додаткове медичне страхування від роботодавців?
Лепетун• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Для чого вчити нідерландську?
Смотря в какой части будете жить
Единая страна!
• 04 августа 2024
Ответ дляЛепетун
Смотря в какой части будете жить
Лише франкомовну розглядаю
БеллаДонна• 04 августа 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Я не знаю. Мені було де зупинитися
Лепетун• 04 августа 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Вы высококлассный специалист которому нет равных во всей европе?
Единая страна!
• 04 августа 2024
Ответ дляЛепетун
Не знаю наскільки класний, але працюю в Європі.