У Хмельницькому суд виправдав чоловіка, який напав із ножем на ТЦК, бо подумав, що вони грабіжники.
Цікава історія з Хмельниччині - чоловік ножем відмахувався від співробітників ТЦК, та суд його виправдав!
Ссилочка на рішення суду в Єдиному державному реєстрі судових рішень:
Mystery -ing• 05 августа 2024
Тут насправді все складно.
В умовах воєнного стану махатися перед озброєними людьми таке собі ...
Natal_ka91• 05 августа 2024
Це рішення скоріше виключення. І не факт що апеляції не буде, навряд чи такому дозволять пройти