Ловлю капці• Изменено 05 августа 2024

Як це декольте і коротка спідниця провокує чоловіків? Не розумію, вони не можуть

Керувати інстинктами (своїм переднім місцем)? Подивився - красива і точка

Ситуація із драйвером
Я вчуся водіння з інструктором, він сказав шоб я більше не одягалась так….
А чого??
А_я_ЛОЖУ!• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Ви вмієте в дорослий діалог? Судячи по першому реченню, наврядчи. Я не писала про ’одіночєство’, можете перечитати, а потім, якщо вірити у Фройда подумати чому так. Ви жінка? У вас теж сіські-піські? Чи ви ніколи не чули про бісексуальних жінок, лесбійок?
Авторка була гола? Ні. Ви маніпулюєте? Так. Навіщо?
Удалено администрацией...
Дай подивлюся• 05 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Автор, покажите свой лук, а то я удивлена комментами, вроде заучи с линейкой возле школы стоят и блюдят. Юбка летом уже неповага😅
Юбка міні нормально коли тобі 16-18 років,а не тітька +30
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Удалено администрацией...
Співчуваю. Бажаю таки подорослішати та жити для себе.
А_я_ЛОЖУ!• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Співчувайте собі, коли не знаете і не відчуваєте куди і як одягатися доречно
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ви мене навіть і очі не бачили) І навіть не розумієте що я пишу про те, що кожна людина має право на свій особистий вибір без ризику бути засудженою чи згвалтованою. От і все.
Всі побажання у силі)
А_я_ЛОЖУ!• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Всі побажання у силі)
Так, звичайно. Але на навчанні, офіційних виходах і тд є поняття доречності у вигляді, ми ж не в лісі живемо. Не бажайте мені, будь ласка, нічого.
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не має офіційного дрескоду про який було попереджено зазделегідь. Проблема знята. Кожна людина може одягатися як захоче.
Ок, не буду.
Я тут с краю постою• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Це типовий віктімблеймінг. Гвалтують незалежно від того, в що одягнута жертва. Незалежно від віку чи статусу.
Я б писала скаргу у керівництво школи і в поліцію. Цьому чоловіку не можна контактувати з жінками.
Жалобу на себя,что одевается не к месту
Tammy21• 06 августа 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Жалобу на себя,что одевается не к месту
На себе напишіть і відправте в комісію алогічної єресі)