Ловлю капці• Изменено 05 августа 2024

Як це декольте і коротка спідниця провокує чоловіків? Не розумію, вони не можуть

Керувати інстинктами (своїм переднім місцем)? Подивився - красива і точка

Ситуація із драйвером
Я вчуся водіння з інструктором, він сказав шоб я більше не одягалась так….
А чого??
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Ви прям крайнощі хворі берете. Ці люди не мають викликати у нормального чоловіка природньої реакції, на відміну від оголонеї жінки. Але спорити з вами не буду, хай ходять голими усі, кому це до вподоби. Може їм жарко чи ліфон жме. То що, обмежувати себе вічно?
Ага. Але ж викликають. Гвалтують дітей, інвалідів і стареньких здебільшого не якісь монстри, а люди, у яких навіть псих.відхидень не діагнозують. Тобто типові нормальні. І так, я знала, що ви скоріш за все почнете віктімблейміти жінок, тому і написала саме про т.зв. ідеальних жертв, напад на яких виправдати складніше.
Ви літом хочете в ліфоні (слово агінь;) тому що боїтеся що вас нормальні чоловіки згвалтують? Бо якщо так, то може прищемимо цих нормальних у правах, бо вони, за вашою логікою, ще від тварин не відійшли.
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляVitamina1407
Нащо ви так одягаєтеся? У вас комплекси чи вас дуже не долюбив батько в дитинстві? Чи ви думали що інструктаж буде у стрип барі? Так одягатися це не повага до людини яка з вами працює або навчає вас.
Всьому одягу своє місце,ви одягаєтеся недоречно.
Высказывать подобное неуважение к человеку, которого обучают
Вумна, аж страшно• 05 августа 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Я не розумію потреби виставляти на огляд своє тіло там, де це не є нормально. Неприємно дивитися коли цицьки вивалюється постійно.
а навіщо ви дивитеся на те, що вам неприємно?
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляОдяг та сумки
ну в мене інструктор питав чи ок якщо він свою руку мені на ляжку де коліно класти буде іноді - типа щоб я дожимала тормоз. Я сказала ок. І звісно старалася одягти щось щоб його рука не по моїй голій ляшці йорзала. А коли педаль тормозу що зпарена між мною і ним відпала. А він вийшло доцього завжди тормоз дотискав за мене. Якраз на переході пішохідному...а я їду...то вже давив він мені на ту ляжку з переляку. Я вважаю одягатися треба пристойно - виж на заняття йдете а не на ....Але інструктора можливо змінилаб
... Це просто жахливо що ви пишете(
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Хотеть, у примеру 14-16 (а иногда и 12) летних девочек в варианте нормы (ведь многие из них имеют вторичные половые признаки) это как будете оправдывать ?
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляТак точно!
А ви?
Я хіба писала про себе?)
Вумна, аж страшно• 05 августа 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Автор записала інструктора в збоченці беззаперечно, вона не знає причини чому він так сказав.
а які можуть бути причини?
Одяг та сумки• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
... Це просто жахливо що ви пишете(
а ваш коментар прям змістовний
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Якщо потрібно пояснювати, то не потрібно пояснювати
Удалено администрацией...
Радість моя• 05 августа 2024
Думаю, здесь больше вопрос уместности/неуместности определенной одежды. Но если взрослая женщина этого не понимает, то увы - думаю, здесь и обсуждать нечего)
Vitamina1407• 05 августа 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Автор, покажите свой лук, а то я удивлена комментами, вроде заучи с линейкой возле школы стоят и блюдят. Юбка летом уже неповага😅
Мині і декольте-так,неповага.
Чи ви думаєте інструктор то пацан з підворотні до якого можна так ходити пивка попити?
Ви б так одягалися на працю чи на навчання в універ чи інститут? Хіба що в ПТУ
Так точно!• 05 августа 2024
Ответ дляРаз одела не бу
При наличии груди любая обычная майка выглядит как декольте
Но в любом случае не инструктору это решать
Автор так розписала, така вона вся краса неписяна, всі її хочуть- бажають, як тільки глянуть. Але це банально незручно, людині некомфортно.
В такому випадку логічно поміняти інструктора та й по всьому
Так точно!• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Я хіба писала про себе?)
Ви, я бачу, заблукали, сподіваюсь, знайдете дорогу без підказки
Вумна, аж страшно• 05 августа 2024
Ответ дляТак точно!
Одягатись на навчання потрібно зручно.
Нахріна міні і декольте? Щоби що? Виставити напоказ все і одразу?
так автор і вдяглася так, як їй зручно
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляОдяг та сумки
а ваш коментар прям змістовний
Що мені написати? Що мені шкода вас до сліз. Але ви це скоріш за все сприймете як напад, сарказм. А це найменше чого я хочу.
Мальовнича даль• 05 августа 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Удалено администрацией...
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляVitamina1407
Мині і декольте-так,неповага.
А в чем проблема летом ходить в мини? Или в шортах?
Да, я так ходила в универе, к примеру, а ещё так ходила огромная часть одногрупниц и не только в Украине)
Так точно!• 05 августа 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
так автор і вдяглася так, як їй зручно
Ви вчились водити авто?
Вумна, аж страшно• 05 августа 2024
Ответ дляТак точно!
Ви вчились водити авто?
вчилася і не дуже розумію, чим при цьому могло завадити декольте чи коротка спідниця.
Можна по пунктах?
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляТак точно!
Ні. Я не блукаю, все ок. Ви можете більше не маніпулювати, не відповідати, якщо не вдається чи не хочеться в діалог. Це норм закінчувати спілкування.
Оле Лукойе• 05 августа 2024
А жінки,що інші,почитайте коментарі в темі про олімпіаду,і де хлопець своїм членом зачепив штангу
Трохи злякана• 05 августа 2024
Если про миниюбку, то водитель переживает что вы трусами третесь об сиденье. Просто следит за сохранностью салона. Ну и ремень чтоб об потное декольте на завецькивался.
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляТак точно!
Ноя это не повод говорить что автор не права)
И, возможно, там ничего прям открытого нет
А_я_ЛОЖУ!• 05 августа 2024
Может, он о своей репутации думает, зачем ему насмешки. Одевайтесь прилично и уместно
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Дивно що ви про блох не написали.
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляМальовнича даль
Удалено администрацией...
Это когда не можешь выразить свою идею словами
Так какой дресс код на уроках вождения? Блек тай, не меньше?
Трохи злякана• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
Дивно що ви про блох не написали.
Блох у людей не буває. А труси і пот є у всіх.
Tammy21• 05 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ну що ж там буває, правда. Може короста, чи ще якісь нюанси. Треба скафандр надягати. Всім без винятку. Щоб салон не пачкати.
Раз одела не бу• 05 августа 2024
Ответ дляТрохи злякана
Пот и через футболку есть. И для этого кондиционер есть
Одяг та сумки• 05 августа 2024
Ответ дляTammy21
так мені вас шкода- давати поради коли в тебе їх не просять то така собі справа. Ідіть відучіться та права отримайте - зрозумієте про що я.