Сосиска_Втесте• 05 августа 2024

Легкі страви, які гарно зберігаються. В лікарню.

Всім привіт. Ситуація така, чоловік тиждень в лікарні ( минулої суботи), інфекційне відділення, не випускають, годують не дуже.
В середу 31.07 сильно захворіла молодша, в цю суботу - старший - було 39.9 температура .
Тепер накрило і мене , міряю температуру, вже майже 39.
Хвороби різні, це не та що в чоловіка, були в лікаря сьогодні, потім мене накрило.

Питання: що максимально просто можна приготувати в такому стані, щоб воно ще пролежало без холодильника або при слабкому охолодженні (термосумка)?

Прохання не кидатися тапками, мені зараз боляче навіть моргати. Температуру збивала три години назад, була меньше. Можна буде пізніше.
Буду дуже вдячна за відповіді❤️
автор Сосиска_Втесте • 05 августа 2024
Є запас пельменів, для дома
А от що в лікарню, я хз
Просто звязда• 05 августа 2024
Может заказать из ресторана мужу доставку? Детское меню: вареное, пареное там все, мужу точно можно, а вам не морочиться
автор Сосиска_Втесте • 05 августа 2024
Ответ дляПросто звязда
Зараз ми не в тому стані, щоб прямо з ресторанах замовляти. Хіба що сільпо якесь, до речі
автор Сосиска_Втесте • 05 августа 2024
Ответ дляПросто звязда
Йому можна все, окрім гарячого, ламкість судин. Не кишкова інфекція
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 августа 2024
там должен быть холодильник
Просто звязда• 05 августа 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
А что там Мега дорогого в ресторане? Вы же все равно купите продукты, будете готовить. Это затраты, в том числе и ваших сил.
автор Сосиска_Втесте • 05 августа 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
там должен быть холодильник
Інфекційне відділення. не пускають
Манкоголік• 05 августа 2024
Купить буженину и сухую колбасу в нарезке, к ним хлеб тоже в нарезке. Какие нибудь бублики и печенье. Паштет тоже пойдет. К больничному супу и каше добавит бутерброд, закусит печеньем, и ничего с ним не случится, неделю точно продержится.
Конфиденциальность• 05 августа 2024
В больнице ж кормят ( дают какую-то кашу точно).
Купите сосиски, хлеб, сыр, помидор/огурец
Сама собі лікар• 05 августа 2024
Це жарт?
Нехай чоловік потерпить пару днів і поїсть їжу лікарняну.
Гірчинка• 05 августа 2024
Если себя плохо чувствуете ,то не выготовляйте .
Сыр, колбаса -наделает себе бутербродов , может какие то каши которые запариваются . Там кормят, от голода не умрёт.
Потішаюся• 05 августа 2024
Автор, как Вы в таком состоянии собираетесь готовить и отвозить? Неужели нет родственников, друзей, приятелей, сотрудников, которых можно попросить купить и съездить отвезти еду?
автор Сосиска_Втесте • 05 августа 2024
Ответ дляПотішаюся
Я ніяк поки не збираюся
Я взагалі зараз не можу думати.
Он дівчата вище написати про доставку і всякі буженіни з сиром, а я і не додумалася.
Дяка їм, що написали, бо я б поперла, наковтавшись таблеток
Туплю сильно
ЭмчЭндЭм• 05 августа 2024
О, автор, Мивина, Reeva и т.п.
Сама собі лікар• 05 августа 2024
Ответ дляПотішаюся
А навіть якби були, чоловік не може потерпіти трохи?
Щедрик ведрик• 05 августа 2024
Ви, хвора, повезете йому їжу на громадському транспорті???
У самої стан не айс, але ще й людей заражати? невже ваш чоловік еть вмирає з голодухи?
автор Сосиска_Втесте • 05 августа 2024
Всім дякую, хто відповів по темі. В такому стані важко думати
Звичайно, ми замовимо доставку, просто я не в стані думати. Щиро дякую дівчатам, що відповіли
Само_достаточная• 05 августа 2024
У инфенкионку не принимают еду!!!
Можно воду и Мария печенье
ЭтаваНиМожетБыть• 05 августа 2024
В больницах обычно есть общий холодильник на этаже. Или он в боксе лежит?
По теме, вареное мясо, сыр, кабаносы, хлеб. Мивина, кружка и кипятильник. Но это все как бы не для больного питание
Ещё можно сварить свеклы.
Ну и сырые фрукты овощи