Дівчата, збираємось вести дитину на шрот-терапію у Львів і хочеться поєднати хоть з невеликим релаксом та відпусткою. Східниця - надто далеко, підкажіть які є цікаві локації біля Львова, щоб поселитися і відпочити душею, але і не за всі гроші.
Ответ дляНевидимка Майя
Трускавець
дякую, гарний варіант, але хотілось би максимум до 30-40 км, бо буду з маленькими дітьми і важко кожен раз добиратися до Львова
Забризкана водою• 05 августа 2024
В Винниках, Брюховичах пошукайте. Може в Оброшено щось є. Це все передмістя Львова