ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 августа в 07:39
Як бути в такій ситуації? Шукати нову роботу?
В нас з´явилась нова співробітниця їй близько 60 років. Вона наче й трохи виникає в роботу, але їй не цікаво це, вона не хоче робити(працюємо на касі). Через те, що в неї погані продажі, її сварить керівник. Мені її шкода, ми з нею в зміні разом, і я бачу, що вона відстає і по кількості чеків і по продажах. Стараюсь як є можливість допомагати їй знаходити товари, набивати виторг на касі, від цього страждатиме моя зп, десь на 5 тисяч менше зароблятиму. Зп максимальна це 23 тисячі без переробіток, а так буду 17 получати.
Эскиз бесконечности• 06 августа в 07:42
Благими намерениями устелена дорога в ад
Не лезьте не в свое дело. Она будет воспринимать вашу помощь как должное. В жизни каждый за себя. Помочь можно, но без ущерба себе.
Невгамовна Бу• 06 августа в 07:43
Вы самая богатая? Вы благотворитель? Помогать нельзя в ущерб себе
Вельми шановна• 06 августа в 07:43
Це проблема Вашого керівника, який приймав її на роботу, і Вашої нової співробітниці. Абсолютно не Ваша. То навіщо Вам та нова робота і жертвоприношення на вже наявній?
Невгамовна Бу• 06 августа в 07:44
Если женщина медлительная, то касса это не ее, найдет работу по себе. А вот у вас комплекс спасателя, разберитесь с этим
Капитошечка• 06 августа в 07:45
Зачем вам это , автор?
У этой сотрудницы не будет стимула стараться, развиваться, обучаться
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 августа в 07:45
Як людина вона хороша, буває що і вона мені допомагає на касі подати , якщо вона знає де що лежить. Але в основному я їй все приношу , вона навіть по базі не хоче подивитись чи є чи немає, бачить , що я обслуговую людей, і питає де те лежить, а де те. Буває так, що в неї гарний чек на 2000-3000 тисячі , я їй всі товари приношу до каси , вона лиш пробиває. І від цього в мене голова трохи не на місті. Бо асортименту вона не знає, і не хоче вчити. І мені доводиться на дві каси працювати
Вподобайден• 06 августа в 07:46
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Хороший человек- это не профессия
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 августа в 07:48
Ответ дляНевгамовна Бу
Так випало, що ми мусимо в зміні бути разом, бо працюємо до пізньої години(до 10 вечора), мені потім немає чим їхати додому, а вона близько живе, я їй не проблема закрити. За ці переробітки в неї вже більша зп чим моя. А друга моя колега працює сама, бо вона може закривати, і в неї гарні продажі, бо весь торг її
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 августа в 07:48
Ответ дляВельми шановна
Керівник, боїться їй щось сказати, бо їй совість не позволяє, хоче бути хорошою для вас всіх
Паратруперсупер• 06 августа в 07:48
Если бы не вы,она возможно бы уже подтянулась,вы оказываете медвежью услугу
Невгамовна Бу• 06 августа в 07:49
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А вы ее жалеете, молодец бабуля)))))))
Паратруперсупер• 06 августа в 07:49
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
вы же написали,что руководитель ее ругает?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 августа в 07:50
Ответ дляПаратруперсупер
Сварить вище керівництво, те що курірує мережу, а наш безпосередній керівник ні
ЖенаАйтишнеГа• 06 августа в 07:51
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У вас точно голова не на місці
Паратруперсупер• 06 августа в 07:52
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
ну хорошо,это не ваше дело,будьте дружелюбны,но не надо работать за двоих
Країна мрій• 06 августа в 07:53
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Автор, вона ж дожила якось до 60 років? Якісь дії робила? Тобто вміє. А якщо ніколи не хотіла робити сама, а перекладала на оточуючих, то ви хочете бути тією людиною, на яких вона виїжджає, щоб жити?
60 років це не старість.
Разгуляшка• 06 августа в 08:03
Я би шукала нову роботу із за того, що зарплата дуже маленька і Ви заслуговуєте на більше
УраганнаЯ• 06 августа в 08:04
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Не надо этого делать, вы слишком добрая. Себе в ущерб.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 06 августа в 08:26
Ответ дляZelenkа
Керівник нікого не боїться. Вона побачила, що товар продається, каси є, а яким чином ви розподілили роботу, їй байдуже.
Вона знає яким чином робиться робота