Малая Налегке• 06 августа 2024

В своїх проблемах мене звинуваваив

Зустрічаємося вже 1.5 р.старший на 7 років.За останні півроку став якюсь розвалюхою. Все болить, розмови лиш про болячки. Все сипеться одне за одним + один
серйозний діагноз поставили цієї зими.Давно вже чую від нього, що сімейна в нього пришльопнута. Ні подзвонити їй, ні направлення

взяти. Казала- розірви контракт, піди до іншої.Навіть до моєї. Я лікарняні по тел відкриваю і бе
ру направлення.Нема часу в нього. Навіть відпустку не бере, береже для мами. Бо мама приїде і її треба розважати.
Схопила спина його ще 2 тижні тому. До лікаря не йшов.нічого не пив. За 2 тижні стало так погано що сьогодні ніч не спав, болить і не допомагає ні діклоберн, ні моваліс, ні ревмоксикам. Подзвонив порадитися. Кажу, телефонуй в швидку, бо ледь ходить. Швидка відмовила. Його пришльопнута сімейна не прийме, бо місць нема, а він 2 тижні ходив соплі жував. На приватну клініку грошей нема. Сказав- я подзвонив порадитися і нічого не отримав. А що я зроблю, як треба невропатолог? А до нього тільки по направленню і завчасно. ?
Втомилася вже від його болячок і безалаберності. За собе не піклується, зато мамі вчасно і ліки, і посилки. Замість грошкй-про болячки розповідає. Дівчата, бережіть здоров´я з молоду і не зв´язуйтесь зі старими пердунами. Бо вони гроші і молодість десь просрали, а коли стали хворі і бідні, то шукають собі жінок. Мені 44.йому 51. Ні.не хочу.Ще й жити пропонує. Ну його сраку.
автор Малая Налегке • 06 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Нащо він вам потрібний?
В мене МЧ молодший за мене на 8 років. Живчик у всіх аспектах) І я рідко хворію, не люблю цю справу. Займаємося спортом, живемо на повну. Навіщо мені чужі болячки?
Ну молодим треба були від мене діти.а я народжувати не хочу. В мене вже є доросла донька. Тому молодих в сад. Пелюшки вже не хочу

Моська-слон• 06 августа 2024
Ответ дляВ кого тако було
’’Сказав- я подзвонив порадитися і нічого не отримав’’

Этот момент вообще убил 🤣
А що він хотів, щоб ви йому дали грошей на лікаря чи що. Геть знахабнів
Королева Сарказма• 06 августа 2024
Ответ дляМалая Налегке
Мені 40, йому 32. Не дитина. В мене від минулого шлюбу 2 дітей, 17 и 13 років. Справляюсь і з вихованням дітей, і з особистим життям. Дитину він не хоче.
Королева Сарказма• 06 августа 2024
Ответ дляМалая Налегке
Був колись і старший за мене на 13 років. Хороша робота, розумний, але випивав. Теж почалися проблеми зі здоров´ям, ревнував на пустому місці. Я сказала досвідос.
автор Малая Налегке • 06 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
він живе у вас чи ви в нього?я до себе нікого не прийму. на свою територію чоловіків не воджу. а взагалі в мене є нехороші приклади серед знайомих коли ось така різниця у віці. коли чоловік молодший. 3-5 років живуть і кидають. бо в 35-38 р вони вже хочуть дітей,сім*ї.,згадують про потомство. а жінка вже стара і добряче це видно
любименькая• 06 августа 2024
Я Вам зараз неприємне і непопулярне скажу. В такому разі кидати треба було раніше. Бо і до болячки було зрозуміло, що проблемний
Але, якщо ви маєте зараз стосунки, Ви взагалі не в змозі допомогти? Вже за цей час можна було ввечері поїхати з ним в дежурну клінику. Невже, коли Ви в стосунках, неможливо заплатити за той приватний прийом?
Але ж, як же так, жінка заплатить... Ну проблемний чувак, але ж чогось Ви з ним зустрічалися?
Будь-яка людина в хворобі стає слабкою, будь-якій потрібна підтримка.
Ну ок, кажіть прямо, Вася, це не мої проблеми, далі -сам, не телефонуй мені.
Королева Сарказма• 06 августа 2024
Ответ дляМалая Налегке
Та ніхто ні з ким не живе) Ми зустрічаємося вже 5 років. Я вже була заміжня служницею бути не хочу, дітей вистачає. Тим більше, в мене молодша дівчинка 13 років. Навіщо нам вдома чужий дядя. Він живе в себе. Разом жити я не хочу. Зустрічаємося 4 рази на тиждень, 2 рази з них ходимо разом в тренажерну залу, інші дні прогулянки, зустрічі, кафе, природа, їздимо 2 рази на рік на відпочинок, разом з моїми дітьми за його рахунок.
автор Малая Налегке • 06 августа 2024
Ответ длялюбименькая
Вибачте,я платити за чоловіка не буду. В мене теж є батьки,донька.Мені за 1,5 р.ніхто й гривнею не допоміг,не дав нічого,навіть 500 грн- типу піди собі щось купи. Коли з мене в грудні зняли пів зп - а платити комуналку, за англ мову(я вчу) і репетитори доньці. НІХТО не дав. Я просила. СКАЗАВ - нема. Я в кредит залазила. Тому точно ні. А на наступних вихідних пішла прибирати разово ,щоб покрити кредит. Ще тоді треба було кидати.
Ну і увечері це було незрозуміло ще.Він пив якісь таблетки.Наполягати і вести за руку не буду. Коли я наполягала на зміні лікаря - то він сердиться. Зараз кажу йди до гастроентеролога..Бо болить шлунок. Не йде. Коли нагадую- сердиться, що його не відпускають,що нема часу. Ще дійде до виразки,бо висока кислотність,їсть все підряд. Але не йде. Кепсько стало вночі і зранку. Ми разом не живемо і живемо в різних кінцях міста.
Королева Сарказма• 06 августа 2024
Ответ дляМалая Налегке
В мене є одна риса характеру: я зовсім не боюсь залишитись одна)) Мені і з собою однією добре) Кине то й кине) Але він в мене стабільний. Якщо сваримось, кажу, знайди іншу, то він просить пробачення.
Навіщо спілкуватися з людиною, котра потребує,щоб її постійно жаліли, лікували. В мене і так попереду ще догляд за батьками. Навіщо за підстаркуватим дядьком глядіти???
Ви так і сказали, навіщо він вам..

Королева Сарказма• 06 августа 2024
Ответ длялюбименькая
Проблема в тому, що такі люди хворіють постійно) В мене минулий свекр такий. Тільки спілкуємося, син не слухав його про болячки, а мені на вухо припадав) При цьому курив, як паровоз, і випивав.
автор Малая Налегке • 06 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
не п*є,але палить. і має купу болячок. і спина,і шлунок . і діабет.і подагра. там такий букет...і якщо ти не дотримуєшся дієти.не лікуєшся- то це біда. а на лікування грошей нема і на норм.харчування.бо все йде фіг знає куди.+ мала зп. підробляти не хоче
любименькая• 06 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну так чомусь же автор все ще з ним? Якщо все так, як вона розповідає, то незрозуміло - навіщо?
автор Малая Налегке • 06 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
ааа.то у вас просто зустрічі. то це не надовго. я планувала нормальну людину поруч.жити разом. бо дитина вже майже виросла.ще 2 роки і ліде на свої хліба. і скакати вічно по свіданках набридло. як на мене то ви втрачаєте час. заміж він вас не візьме,відповідальності за вас не несе.це просто розвага. ще пару років і знайде тут з ким захоче дітей,сім*ю. в 32 роки це ще замолодий для дітей. він просто гуляє.
автор Малая Налегке • 06 августа 2024
Ответ длялюбименькая
от і я задала собі це питання. якась дурна. то вже крапка
автор Малая Налегке • 06 августа 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви так і сказали, навіщо він вам..
та і я не боюсь. але хочеться людини стабільної поруч. ваші діти розлетяться. а молодий рано чи пізно захоче дітей і норм.сім*ю,а не ці зустрічанки.
Смешнюча• 06 августа 2024
Ваши темы же были здесь не раз и не два, я не путаю? О мужчине который мало зарабатывает и на вас абсолютно ничего не тратит?
автор Малая Налегке • 06 августа 2024
Ответ дляСмешнюча
Я написала первый раз. Я думаю,что таких вагон и тележка
Смешнюча• 06 августа 2024
Меня удивляет в вашей истории другое. 1.5 года вы просрали на человека, от которого - что получали? Кроме надежды создать семью? У вас такая к этому тяга, что на самое важное вы закрывали глаза. Вы себя так не уважаете? Что и как можно было делать с человеком у которого доход 7тыс грн? Есть бутерброды с маслом перед телевизором?
Королева Сарказма• 06 августа 2024
Ответ дляМалая Налегке
судячи з вашого знайомого будете ви нянькою) а не нормально жити. Ну. може це вам подобається. А в нас вже 5 років, охолодження з його боку не відчуваю)

Королева Сарказма• 06 августа 2024
Ответ дляМалая Налегке
я вже була заміжня) Це не є ціллю мого життя)) як в деяких. Аби з ким, але заміжня)
Королева Сарказма• 06 августа 2024
Ответ дляМалая Налегке
І що?) Самою бути - це дуже круто) Маю заробіток, буду подорожувати, робити ,що хочу.
Королева Сарказма• 06 августа 2024
Ответ длялюбименькая
Щоб не скучно було, мабуть)
Ластоноша• 06 августа 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
9 лет забыть не могу
А что вы делаете? Какое лечение? Или само пройдёт?
Ластоноша• 06 августа 2024
Ответ дляМалая Налегке
Нашо він ВАМ???? Ви мазохістка????
З чоловіком повинно бути легше, він просрав все зо міг і далі продовжує
Майская киска• 06 августа 2024
Ответ дляГарнюнька
Попользоваться и бросили.
Это конечно сарказм.
Я конечно не Вы, но в 44 не рассматривала бы вариант 51 летнего.
А какого? 34-летнего?
Ну, помечтать не вредно.
автор Малая Налегке • 06 августа 2024
Ответ дляМайская киска
А какого? 34-летнего?
Ну, помечтать не вредно.
ну почему же. у меня біли таике и 36-37 летние. им детей давай. а я не хочу. поєтому ренально. когда мне біло 40 я встречалась с 35 летним.но он затребовал детей.
Майская киска• 06 августа 2024
Ответ дляМалая Налегке
Мне 43, у меня тоже были молодые после развода.
Детей у меня нет, никто не требовал, но все равно понятно, что на долгой дистанции молодой партнёр спрыгнет.
забиякина• 06 августа 2024
Это ваша третья или четвёртая тема про него и его маму.