Жертва интернета• 06 августа 2024
Стрептотест
Коли робити від початку захворювання?
Скільки не пити і не їсти до тесту? Болить горло, температура, червоне
Аленький носочек• 06 августа 2024
на счет есть и пить - по инструкции, на счет дня - если горло будет не просто болеть, а выглядеть как горло при ангине
Жертва интернета
• 06 августа 2024
Ответ дляАленький носочек
А як при ангіні виглядає - зараз просто червоне, мигдалики збільшені, нальоту ніби не має.
Жертва интернета
• 06 августа 2024
Ответ дляАленький носочек
Не знайшла в інструкції про їду і пиття нічого
Аленький носочек• 06 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
ну погугліть картинки плз
Аленький носочек• 06 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
значить це не має значення
Екатерина27• 06 августа 2024
Сын не пил/не ел минут 40-50. Больше ждать не стали. И горло было не красное, но на небе были красные точки. Тест показал стрептококковую ангину
Жертва интернета
• 06 августа 2024
Ответ дляЕкатерина27
На який день робили той тест?