короткопамятна• 06 августа 2024

thinkglobal онлайн школа

в кого діти навчаються?
цікавлять відгуки для молодших класів
Нагайна• 06 августа 2024
Хороших відгуків про них не читала. Що колись вразило - знайома місяць не могла забрали Особову, щоб перейти в іншу школу, приїхала вже з чоловіком на скандал, то завели в комору і сказали - шукайте... а папки там купою звалені. Кілька годин перебирали. Як на мене, дикість якась.
Під вікном на Теремках вони були по франшизі - жесть, куратору ржуть і палють, учні розносять дитячій майданчик - нуль уваги на людей і прохання бути чемними.
коротше - мутна контора якась.
Краще взяти демо в різних школах і подивитися.

Kviten19• 06 августа 2024
Безкоштовна онлайн школа
За підтримки викладачів швейцарського університету PHZ, IIS та Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації, створено першу ліцензовану гімназію безкоштовної онлайн освіти IIS-GPT!
Ліцензована гімназія безкоштовної онлайн освіти IIS-GPT - це благодійний проєкт
Міжнародної інноваційної школи (МІШ, IIS). Після закінчення Ви отримаєте офіційні документи про освіту єдиного державного зразка МОН України!
Нагайна• 06 августа 2024
Авторе,
дешева рибка - дешева юшка, у школи навіть сайт відсутній
автор короткопамятна • 06 августа 2024
Ответ дляНагайна
Авторе,
це яка школа?
Нагайна• 07 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
це яка школа?
ІІС, багато років ніби-то вони є, вихлопу нуль, одна реклама