Молода і нерозважлива• 06 августа 2024
Це щось пошле??
На роботі не могла ніяк знайти ножиці. Запитала в свого колеги, чи він випадково не брав ножиці. Це в свою чергу почув інший колега і каже: в нього такі ножиці, що пройдуть навіть повз хащі та почали сміятись. Він мав на увазі щось пошле?
Молода і нерозважлива
• 06 августа 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Хз..дурне якесь)
Це точно, не можна нічого запитати в них
Молода і нерозважлива
• 06 августа 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Він Вам дав свої супер-ножиці? Чи тільки показав себе ідіотом?
Та нічого не дав, в колег постійно такі дурні жарти
Намазюкана нішою• 06 августа 2024
Мав на увазі, що ваші хащі можна буде обрізати тими ножицями. Питання як він дізнався про них (про хащі) лишається відкритим.
Часом не будо інтиму з ним, бо звідки такі подробиці тоді?
Молода і нерозважлива
• 06 августа 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Не було, до того ж у мене є хлопець))
ПуГоФФка• 06 августа 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Не було, до того ж у мене є хлопець))
Бриєте?
ГороховаЯ• 06 августа 2024
Вы нездоровы? Иначе обьяснить ваши каждодневные тупые одинаковые темы невозможно.
Ответ дляНамазюкана нішою
Это просто такие недомужики, которые хуже баб в разы. Есть такие тупые экземпляры
Липка-прилипка• 06 августа 2024
Автор, у него просто давно не было секса или вообще никогда не было, поэтому все мысли только про ’хащі’ и он находит их там, даже где их нет, не обращайте внимание
Напланетянка• 06 августа 2024
Ответ дляГороховаЯ
Мне интересно, как парень автора не замечает ее аномального интереса ко всем коллегам. Да и вообще ко всем окружающим мужикам.