У вас є інформація за вашими спостереженнями, чи збільшується кількість чоловіків учителів у школах?
Ясно, що в дитячі садочки їх і $100 не заманиш.
А в школи?
Просто у нас завжди перевага жіночого виховання. В закладах освіти і в сім´ї часто, навіть якщо батько поруч.
І це робить жінок грубими, а чоловіків ніжними.
Але часи змінюються, хоч і повільно.
Чоловіків у школі зараз стає більше?
А в школи?
Але часи змінюються, хоч і повільно.
Чоловіків у школі зараз стає більше?
Результат:
вже голосів:
23 (34.85%)
Ні
21 (31.82%)
Важко відповісти
20 (30.3%)
Так
2 (3.03%)
Стає менше
Королева роз• 07 августа 2024
Так, знаю однокласників, котрі пішли працювати у школи. Там дають, наче, бронь, якщо повна ставка.
Nathalie27• 07 августа 2024
Ответ дляViktoryjaG
У нас частная школа, мужчин нет. И не надо)) Боимся педофилов.
А педофілок не боїтеся?
Ochen_lubov• 07 августа 2024
Ответ дляNathalie27
А педофілок не боїтеся?
Бойтесь педофилок, ибо это я
У школі сина: фізкультурники, фізик, історія, право, інформатика (ліцей)
В попередній школі (мовна гімназія): фізкультурники, інформатика, англійська кілька вчителів
У колежанки син вчитель математики і інформатики, але його мама з амбіціями і бачить в ньому в майбутньому директора школи
. Зате невістка, з того ж факультету, працює у нас на ’фірмі’, і, звісно ж, заробляє більше.
Але їх все одно надто мало
. Зате невістка, з того ж факультету, працює у нас на ’фірмі’, і, звісно ж, заробляє більше. Але їх все одно надто мало
Оксана -1f11• 07 августа 2024
Так, до нас ось прийшли вже 2 чоловіка, ще є кандидати, бо зараз тим, хто працює у школі, дають бронь
ViktoryjaG• 07 августа 2024
Ответ дляLyudaT
Доречі, особисто знала двох жінок вчителів, у яких були статеві відносини з учнями 10-11х класів.
Но согласитесь, это не совсем то. Когда взрослый мужик заводит отношения с девочкой-подростком, а то и вообще маленькую развращает. А в 10-11 классах парни готовы сношаться с кем угодно, хоть училка, хоть уборщица, им все равно, возраст такой.
МаргаритаЛьвовна• 07 августа 2024
вообще, были исследования, показавшие, что дети лучше слушают бородатого-пузатого мужчину, чем фееподобную женщину))
я за то, чтобы препод знал предмет и умел донести знания до учеников. а пол - это не важно.
но я не поняла, зачем заманивать мужчин в садики? да еще и 100 долларами
МаргаритаЛьвовна• 07 августа 2024
Ответ дляolga_lk
а физруки?
сейчас много физруков-женщин. а в последние годы это кое-где еще и превратилось в онлайн-предмет.
впрочем, мне даже нравится, что придумали тесты на теорию спорта и презентации-доклады про историю спорта. у нас теоретической базы не было, когда я училась.
МаргаритаЛьвовна• 07 августа 2024
Ответ дляrybka21
А, точно. Було два. І дві дівчини.
І ще інформатик, але він вже й так старий, непризовний
физику еще часто читают мужчины. и трудовик наверное
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
я бы не сказала, что это сейчас так. В моем детстве из четырех физруков, было три женщины.