useruseruser• 07 августа 2024

Як ви вважаєте,чи можливо за 1 тиждень набрати 2 кг чистогожиру?

Не воду,а чистого жиру?
МарічкаФ• 07 августа 2024
Если сильно постараться, возможно все

автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляМарічкаФ
Если сильно постараться, возможно все
Не старалась,наоборот старалась есть как можно меньше и поправилась на 3 кг,я так понимаю,что 2 из них это жир(((((((((((
olya8385• 07 августа 2024
Можна, якщо сильно стресувати, організм почне і без їжі накопичувати жир
viter33• 07 августа 2024
За 3 дні різдвяних чи великодніх свят - легко. Перевірено
Аня_я• 07 августа 2024
Ответ дляolya8385
Здесь чистая физика. 1 кг жира = примерно 7000кКал
oboeva• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
нет невозможно
justanicon• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Если вы резко снизили дневное количество еды, то можно набрать, а не похудеть. Для организме это стресс, и он начнет усиленно накапливать, а не сбрасывать
symbol• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Для цього треба було їсти мінімум 3500 ккал на день
автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляolya8385
Жесть(А чому тожі в концтаборах не набирали,вони ж також стресували

автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляviter33
Це не вода?
автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляjustanicon
Нет,нифига я не снижала
автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляsymbol
Може так і було,не рахувала
Амарилис• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Може так і було,не рахувала
Як можна старатися їсти якомога меньше і набрати в день 3500?
Zuska• 07 августа 2024
Мужу делали экстренно аппендицит. Три дня вообще не ел, только вода, стрессовал и после операции на диете. Минус 5 кг за неделю
автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляАмарилис
Я не можу зрозуміти жир це або вода
автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляZuska
Воды
PtichkaSinichka• 07 августа 2024
Нет. Читала исследование, что если очень сильно постараться, можно набрать максимум 100-150 г жира в день. Так что выдыхайте, это у вас водичка, тем более сейчас лето, жара способствует отёкам
Lesia-646b• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Не треба порівнювати непорівнюване.
Можливості організму не безмежні, люди в концтаборах місяцями голодували, буквально сиділи на воді і шматку хліба. А ви тиждень намагались їсти якомога менше, але може це було 3500ккал в день
автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляPtichkaSinichka
Спасибо большое) а то я уже сержусь и злюсь и ругаю себя

автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляLesia-646b
Не треба порівнювати непорівнюване.
Можливо,я вже не знаю.Хоча навряд чи . Також я бігала і зарядку робила 2 години на день.Але до сраки цей спорт
viter33• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Це не вода?
На дотик - ні(((
автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляviter33
На дотик - ні(((
В сенсі?Він став худішим?
viter33• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
В сенсі?Він став худішим?
Ремінь застібається ’на наступну дирку’. А то і на 2 (((
viter33• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
З досвіду екс-дружини, що худла:
1) головне - харчування. 5 разів на день маленькими порціями. низькокалорійне. мінімум 2 години до сну востаннє.
2) легкі фізичні навантаження (при силових - просто м’язи накачаєте , жир не скинете). Біг, ходьба (якщо маса така, що можна пошкодити коліна)
За 2 міс. скинула майже 15 кг. в 40+ років.
П.С. займалася з тренером, який їй писав дієту і давав навантаження, але в інтернеті є куча безкоштовного і не гірше
автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляviter33
З досвіду екс-дружини, що худла:
Дякую.Але я помітила,що на просторах інтернету пишуть не бійтеся силових навантажень,ви схуднете
viter33• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Ні
Я чоловік
Займався і займаюся силовими вправами
Від цього не худнеться, лише наростають м’язи (під салом)
Щоб схуднути - кардіо справи (найдоступніше - біг, якщо не можна - ходьба) і 90% - правильне харчування
rodzynka.l• 07 августа 2024
Насправді набряки і жир дуже повʼязані між собою, бо вода утримується у жирових клітинах і збільшує їх обʼєм. Питання у тому, наскільки легко ваш організм попрощається з цим свіжим додатком. У мене, наприклад, само собою нікуди не дівається
автор useruseruser • 07 августа 2024
Ответ дляviter33
Ні
Я чоловік
Займався і займаюся силовими вправами
Я вам кажу не своб особисту думку,а те,що я вичитала.
Кошки Мышки• 20 августа 2024
Не претендую на истину в последней инстанции, но мое мнение, что если кушать мало калорий, то похудеете, ведь законы физики никто не отменял.
автор useruseruser • 20 августа 2024
Ответ дляКошки Мышки
Я знаю.