Кишмишная Мая• 07 августа 2024

Можно ли не поправиться после родов?

Например, через 3 месяца после родов, иметь индекс массы тела 20. Конечно, если контролировать правильное питание и размер порций при беременности и после родов.
Липка-прилипка• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А що означає ’схильна до повноти’?Коли мало їж і набираєш багато жиру?
вага, нормальна для мене, мого організму, вважається надлишковою по сучасним міркам, плюс я люблю їсти і так було завжди, тому вага ще більша, коли не слідкую

useruseruser• 07 августа 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
У мене та ж сама біда(
useruseruser• 07 августа 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
В мене 153 см зріст,52,5 кг,а півтори тижні тому було 49,7 кг.Я погладшала за 1,5 тижні.
Маргарита sh• 07 августа 2024
Я поправилась через 1,5 года после родов (как перестала кормить )