Дуб береза• 07 августа 2024
Посоветуйте жирный питательный крем для тела
Чтобы сохранить загар как можно дольше.
Обычные есть, мажу и кремом и маслом, все равно сыпется труха, надо что-то экстра
Дуб береза
• 07 августа 2024
Ответ дляtorbochki.in.ua
Нівеа в синіх банках. Але раджу кокосову олію)
Кокосовой мажусь
Дуб береза
• 07 августа 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
От, і все в тому плані
Скраб же наверное наоборот ускорит
Сама вумна тутички• 07 августа 2024
У ив Роше є, крем для дуже сухої шкіри. Жирний і гарно впитується, не липне, не скачується і ефект відчутний одразу. Часто його можна обрати в подарунок до замовлення. І об´єм 200 мл, можна мазатись доволі довго.
Love_Love_Love_• 07 августа 2024
Ответ дляДуб береза
Скраб же наверное наоборот ускорит
Ну в моєму розумінні шкіру потрібно почистити і добре зволожити