Мамина квіточка• Изменено 08 августа 2024
У нашій країні звичайний відпочинок - лише для людей з середнім та високим
доходом.
Звісно, ціни зараз дуже виросли і продовжують рости, але високими вони були й до війни. Тема про відпочинок у межах міста/за містом. Відпочинок у комплексі біля басейну завжди був «для обраних». Людина з низьким статком не могла собі такого дозволити. Точніше, могла, але це були б дуже суттєві витрати для родини.
У нашому місті (обласний центр) візит у басейн без гірок, без розваг на 2 дит та 1 дор обходиться у близько 1000-1200 грн. Це просто похлюпатись у холодній хлорованій воді. Плюс заплати за лежак, заплати за надувного фламінго.
У цьому році ми виїхали за кордон. Живемо в Німеччині у невеличкому місті. Тут безліч розваг, зокрема два великі водних комплекси та термальні басейни для різного віку та вподобань, на території багато гірок. Зелена зона(парк), повітря чисте, можна пограти в теніс чи волейбол, є дитячий майданчик на території. Просто заходь собі, бери своє покривало, полотенце, їжу за бажанням (а можна купити на території, якщо нічого не взяв із собою) та відпочивай! Температура басейнів постійно підтримується, якщо на вулиці буде прохолодно - у басейні буде тепло. Це не Турція, це звичайний міський водний комплекс під відкритим небом, який працює в теплу пору року. І власникам вистачає прибутку та коштів на утримання за 4 теплих місяці.
Ніяких тобі навʼязувань лежаків, ніяких заборон зі своєю їжею чи напоями.
Тут ще й скидки усім до 18, дітям до 6 років безкоштовно.
Ось декілька фото. Щоб ви розуміли, я за компанію (2 дит і 1 дор) заплатила 7 євро ! Люди собі хоч кожного дня приходять відпочивати, поруч рятувальники. Для місцевих дітей це звична справа. Все зроблено не для людей. Людина з будь-яким статком може дозволити собі цей відпочинок.
Мої стрибали від щастя та безкінечно дякували, що я повела їх на цей басейн.
Дуже шкода українських дітей, взагалі багатьох наших людей, що нормальний відпочинок лише для тих, в кого вдосталь коштів
Ответ дляВсех в сад
Ми також в Німеччині. Вхід для тітейпо 2,50, для дорослого 4,50. Можна купити абонемент сезонний на сім´ю за 95євро. Басейн чудовий, новий. І містечко на 30 тисяч населення. Дійсно, зроблено для людей. Чому в наших містах нема таких, і чому якщо є, то такі дорогі, не знаю.
То ваш ухилянт?)
Так, в Німеччині дешеві басейни, і криті і літні. Сама в приємному шоці від ціни в 4 євро на цілий день для дорослих. І два євро дві години в спортивному басейні (але це ’соціальна’ ціна).
Але концерти, виставки тут дорого. Ми їздили на виставку квітів, все дуже круто, але вхід 19 євро з людини.
Тут класно те, що є пропозиції на будь який гаманець
Ответ дляСапай вазони
И везде в Украине в аквапарк и любые подобные заведения, даже воды своей нельзя взять. Надо на территории покупать за 150-200 грн. пол литра
Я после наших аквапарков была удивлена в Польше, что люди пришли со своими судочками еды, водой и даже пивом! У нас малышу 0,5 воды не разрешали взять с собой
Ответ дляПланшетница
Как мне нравится, как выехавшие теперь сидят на пособиях и обсырают свою родину.
а нужно восхищаться? За что?
Например, в Венгрии до сих пор бесплатній проезд для украинцев. В Польше на каждого ребенка пособие 500 злотіх ежемесячно. Германия так вообще рай для халявщиков )))
А что дает мне Украина???
Что она у меня забрала, кроме налогов, я вам легко перечислю. А что мне дает моя страна????
А что дает мне Украина???
Ответ дляМамина квіточка
Зрозуміло, що в кожній країні податки. Я про те, що для людей робиться. Люди працюють і живуть собі нормально.
Подруга в Америці, там також багато басейнів, зон відпочинку.
А в нас більшість працює, як воли, а ледь може звести кінці з кінцями
Можно фоточки общественных бассейнов из сопоставимых с Украиной по уровню стран?
Ох))) не там мы жили в Германии ох не там)) я когда читаю подобные темы- просто улыбаюсь и задаюсь вопросом - где люди жили в Украине до этого, что бы в Германии было хорошо?
Нет, я не обесцениваю, может и действительно кому то супер. Мы жили в Броварах , тут тебе и аквапарк и парк шикарный и горки качели , кафе рестораны , клиники . Жили во Франкфурте- офисы дома офисы дома бетон. До ближайшего парка развлечений 3,5 часа езды на общественном транспорте или 50€ в одну сторону такси. Ни в одном трц нет никаких детских комнат или отделов , детские площадки если их можно так назвать- одна горка и железные палки какие то)) в общем Германия разная))
Ответ дляПодругаМужа
У нас такое бесплатно в Канаде
Бассейны все лето такие работают в каждом районе , но налоги
Муж платить 2800 долларов в месяц стране налогами за это счастье
обожаю тему про налоги
а вы в курсе что по индексу tax hell Украина вхлдит в пятеркк стран с самым жестким налогообложением?
Ответ дляОлена_Луг
а нужно восхищаться? За что?
А что дает мне Украина???
А мне даёт. Меня лечат бесплатно, дети в гимназии учатся бесплатно. Работайте и будет у вас бассейн в Украине)
Ответ дляОлена_Луг
а нужно восхищаться? За что?
А что дает мне Украина???
Наша країна дала нам рівно ніхрена. Ні не так. Наша держава дала нам рівно ніхрена. Те що лишилось у нас з соціальної складової нашого життя (освіта, медицина) дала нам та держава якої вже нема і Україна ще це все поки що не знищила. Але нашим дітям вже того не дістанеться, бо освіта в нас вже в дупі, медицина ще глибше, але я вам скажу що в країнах ЕС ще гірше. В Польщі 800 злотих на дитину то ні про що. Це навіть на знят житло не вистачить. Праця? Так ідеш працювати на 10-12-14 годин. Якщо заробітчанин - норм. А якщо ти жінка з двома, трьома дітьми то піздец. На дітей часу нема, взагалі. вихідні? Щас. Один, може два. Ні кажуть що в Німетчині на виплати, та й з безплатним житлом прожити можна, незнаю. Не була
Волшебная лампа• 08 августа 2024
В Одессе есть пляжи с бассейнами - 300 гривен лежак, а можно и бесплатно на подстилке - только без бассейна
Ответ дляОлена_Луг
а нужно восхищаться? За что?
А что дает мне Украина???
Німці з тим же запалом обговорюють, з якого милого на їхні податки розкошують інші, а не вони. Бо у них робочий день, поки оце хтось фотки з басейну постить.
Natali8377• 08 августа 2024
Ответ дляБагиня
я зараз в Буковелі в спа-комплексі, тут день коштує 800 грн, це користування декількома басейнами,шезлонги на різний смак, джакузі, сауни, бані, хамам, рушники-халати і тд.
Але звісно жити тут трохи дорого, і доїхати без авто проблематично.
Я до того, що завжди є варіанти, вони не ідеальні, і чимось доведеться поступатись.
і в Німеччині за 20 євро в СПА такого рівня можна лише на екскурсію піти.
Оця сліпа радість біженців нагадує як депутати виборцям гречку роздавали, а ті мліли від щастя.
Ответ дляGuzelli
Тема про вартість входу у басейн. В Німеччині вона 4 євро на цілий день
VivaForever• 08 августа 2024
Ответ дляДим-дим
Да это наши минуса
Ответ дляmammyanny
Да уж. А за квартиру, за врача ребенку, за парикмахера, за стоматолога, в Европе тоже все по 7 евро?
А за стоматологом і зачіскою вони сюди приїдуть. Обсудять на манікюрі, що їхня «страна» їм нічого не дала, подихають «живильним повітрям» Батьківщини і знов на пособія)
Ответ дляmammyanny
А Німеччині медицина страхова, на квартиру ж субсидія для тих, у кого після оплати оренди залишається меньше прожиткового мінімуму. Стоматологія нормальна так, за свої і дорога. Але вирвуть-запломбують і вставну челюсть видадуть по страховці)
Ответ дляmeatlug
Ага, покупались в бассейне и начали хаять Украину) и тут подпевалы, аннаОст итд собрались
Ответ дляAnnaOst
Ой, бачила я ті пломби по страховці…. Мені в 89му кращу ставили.
Ответ дляДим-дим
Что значит не разрешали?) запретить вам могут только в исполнительных учреждениях и в аэропорту)
Не знаете своих прав,вот и страдаете