Мамина квіточка• Изменено 08 августа 2024
У нашій країні звичайний відпочинок - лише для людей з середнім та високим
доходом.
Звісно, ціни зараз дуже виросли і продовжують рости, але високими вони були й до війни. Тема про відпочинок у межах міста/за містом. Відпочинок у комплексі біля басейну завжди був «для обраних». Людина з низьким статком не могла собі такого дозволити. Точніше, могла, але це були б дуже суттєві витрати для родини.
У нашому місті (обласний центр) візит у басейн без гірок, без розваг на 2 дит та 1 дор обходиться у близько 1000-1200 грн. Це просто похлюпатись у холодній хлорованій воді. Плюс заплати за лежак, заплати за надувного фламінго.
У цьому році ми виїхали за кордон. Живемо в Німеччині у невеличкому місті. Тут безліч розваг, зокрема два великі водних комплекси та термальні басейни для різного віку та вподобань, на території багато гірок. Зелена зона(парк), повітря чисте, можна пограти в теніс чи волейбол, є дитячий майданчик на території. Просто заходь собі, бери своє покривало, полотенце, їжу за бажанням (а можна купити на території, якщо нічого не взяв із собою) та відпочивай! Температура басейнів постійно підтримується, якщо на вулиці буде прохолодно - у басейні буде тепло. Це не Турція, це звичайний міський водний комплекс під відкритим небом, який працює в теплу пору року. І власникам вистачає прибутку та коштів на утримання за 4 теплих місяці.
Ніяких тобі навʼязувань лежаків, ніяких заборон зі своєю їжею чи напоями.
Тут ще й скидки усім до 18, дітям до 6 років безкоштовно.
Ось декілька фото. Щоб ви розуміли, я за компанію (2 дит і 1 дор) заплатила 7 євро ! Люди собі хоч кожного дня приходять відпочивати, поруч рятувальники. Для місцевих дітей це звична справа. Все зроблено не для людей. Людина з будь-яким статком може дозволити собі цей відпочинок.
Мої стрибали від щастя та безкінечно дякували, що я повела їх на цей басейн.
Дуже шкода українських дітей, взагалі багатьох наших людей, що нормальний відпочинок лише для тих, в кого вдосталь коштів
Фісташкова кава• 08 августа 2024
Ответ дляБЦАшка
Спасибо, что просветили.
Мы теперь в курсе, что в Украине нищета, а в Европе все для людей.
Ваши предложения по решению данной проблемы?
головне, щоб не ломанулись ці біженці назад, коли й їм там податки нарахують.
ХаДиДиШь• 08 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
фото
В Україні так само ,де різниця в розмірі басейну?)))
Фісташкова кава• 08 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я в шоке от темы) в Украине ей дорого,но попу она не подняла ,чтобы сделать что-то лучше. Уехала на пособия и радуется бесплатному бассейну.
Рыбки гуппи )
побудують тут щось безплатне, примчиться назад...
ХаДиДиШь• 08 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Зрозуміло, що в кожній країні податки. Я про те, що для людей робиться. Люди працюють і живуть собі нормально.
Подруга в Америці, там також багато басейнів, зон відпочинку.
А в нас більшість працює, як воли, а ледь може звести кінці з кінцями
Ким ви працюєте в Німеччині?)
Шумелка Мышь• 08 августа 2024
Ответ дляА поговорить?
Ви що! Там ще текст англійською! І тільки жінка, яка його запостила, розуміє, що там написано!
Вона ж розраховує на тих, хто хоч посміятися хотів. Вони наше майбутнє просрали, через відсутність мізків, а тепер радіють халяві на чужих електоральних здобутках. І ніяк не в*їдуть, в чому ж секрет.
бифидобактерияЖоржик• 08 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Я лучше бы в Украине по 2000 грн платила бы за день отдыха и столько же налогами 😂
В Аркадии аквапарк 650 грн 5 часов
ХаДиДиШь• 08 августа 2024
Ответ дляСапай вазони
И везде в Украине в аквапарк и любые подобные заведения, даже воды своей нельзя взять. Надо на территории покупать за 150-200 грн. пол литра
Можна)
бифидобактерияЖоржик• 08 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Автор сидит на социалке и ходит сейчас за налоги иных немцев
Ей не понять просто этого
Хоть поживет по-людски благодаря войне
ЛюбимаЯНЬ• 08 августа 2024
Ответ дляСапай вазони
Вам не имеют права отказать принести свою воду. Знайте свои права просто)
Радикальная• 08 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Можно покупать вырезку, креветки,готовить вкусно и не на 30 тысяч. Ну кто есть тот хамон, дети не любят такое. Красная рыба у нас вся привозная и не вкусная. Вы такая понторезка типичная. Сейчас лето, даже очень обеспеченные люди едят овощи, фрукты. У меня знакомые не бедные едят кабачковую икру или баклажанную домашнюю )
🤦
Мы не едим кабачковую икру или баклажанную. Дело вкуса, овощи и фрукты мы тоже едим.
В 30к входит полностью вся еда на месяц, а не только на мясо
ЛюбимаЯНЬ• 08 августа 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Хоть поживет по-людски благодаря войне
И фото выложила, вздохи,ахи
ХаДиДиШь• 08 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Ей не понять просто этого
Радості повні штани
бифидобактерияЖоржик• 08 августа 2024
Ответ дляnutty
У меня после здешних тем тоже ощущение , что до 22го года никто по миру не ездил ...
Не путайте туризм с эмиграцией
ЛюбимаЯНЬ• 08 августа 2024
Ответ дляРадикальная
🤦
Хамон наш в Украине это не хамон вообще ) на 15 тысяч можно купить кучу всего и наготовить вкусно, особенно летом
бифидобактерияЖоржик• 08 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Ким ви працюєте в Німеччині?)
Беженцем
ЛюбимаЯНЬ• 08 августа 2024
Ответ дляnutty
Они и не ездили, там одни кугуты сидят,которые ничего не видели. Или люди,которые работают или муж обеспечивают,но их бассейном не удивить и такой ерунды не пишут
Багиня• 08 августа 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Рыбки гуппи )
ну так) фото її відпочинку має підняти настрій тим, хто не має змоги відпочивати. В Україні дійсно дорого, це правда. Але є відпочинок на різний бюджет.
Є класний заклад ’Яхта’ в Києві, там великий басейн також безкоштовно, а платно тільки шезлонги, басейни дитячі з горками - 150 грн вхід.
Але звісно є і Емілі Резорт, де вартість номера на 2-х 10 тис грн.
Але ж все погано-жахливо, не те, що в Німеччині)
Багиня• 08 августа 2024
Ответ дляЩебетуха
Басейни -це бізнес. Бізнес сезонний і можна сказати модний. Всі хто має хоч якийсь достаток, їде в такі заклади, відпочити і обовʼязково зробити фоточки. Але є купа річок, баз на річках, де можна відпочити самим і з дітьми, покататися на сапах.
Навіть якщо в Києві, умовно на Оболоні чи Троєщині побудують такий басейн, з входом 20 грн, туди не поїде весь Київ відпочивати.
На Оболоні чи Троєщині є свої пляжі, облаштовані і безкоштовні)
ХаДиДиШь• 08 августа 2024
Ответ дляСапай вазони
У нас даже если будет 99% налогов, ничего не изменится. И война тут не при чем. Уймитесь уже со своими налогами. Любой экономист вам скажет, что в Украине налоги не ниже, чем в странах Европы. А сейчас вообще, мы лидеры мировые практически, по налогам. Откройте статистику и сами почитайте.
Фісташкова кава• 08 августа 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Ким ви працюєте в Німеччині?)
а ким може працювати??? мови точно не знає.
А поговорить?• 08 августа 2024
Ответ дляБагиня
Приблизно на однаковій відстані від Києва є комплекси, де шезлонг біля басейну коштує 1200 грн на день, а є - де 400. І там, і там завжди повно людей.
Добрая свекровь• 08 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
У нас такое бесплатно в Канаде
Бассейны все лето такие работают в каждом районе , но налоги
Муж платить 2800 долларов в месяц стране налогами за это счастье
Я б теж платила податки, якби вони йшли для людей а не в кишені купки людей. А поки ми платимо, а вони живуть.
Фісташкова кава• 08 августа 2024
я пам´ятаю, як всі тішилися всякому трешу в кольорових обгортках, який везли з Польщі та Німеччини. І нарешті доперло, що українські продукти часто кращі. Так само й басейном безплатним - впаяють податки, буде нити, як тут було добре.
Фісташкова кава• 08 августа 2024
Ответ дляДобрая свекровь
а пенсії з чого йдуть? чи пенсіонерів викреслимо?? а школи?
Багиня• 08 августа 2024
Ответ дляА поговорить?
я зараз в Буковелі в спа-комплексі, тут день коштує 800 грн, це користування декількома басейнами,шезлонги на різний смак, джакузі, сауни, бані, хамам, рушники-халати і тд.
Але звісно жити тут трохи дорого, і доїхати без авто проблематично.
Я до того, що завжди є варіанти, вони не ідеальні, і чимось доведеться поступатись.
ЛюбимаЯНЬ• 08 августа 2024
Ответ дляФісташкова кава
Зато знает,где бассейны
Всех в сад• 08 августа 2024
Ми також в Німеччині. Вхід для тітейпо 2,50, для дорослого 4,50. Можна купити абонемент сезонний на сім´ю за 95євро. Басейн чудовий, новий. І містечко на 30 тисяч населення. Дійсно, зроблено для людей. Чому в наших містах нема таких, і чому якщо є, то такі дорогі, не знаю.
Захекалася читать• 08 августа 2024
Ответ дляА поговорить?
Вы такая резкая, как ситро..
И ресурсы, где вам с.ут в глаза, прекрасны!
Да какая разница? Ну нате другой линк. Там, кстати, объясняют, как вычисляется рейтинг