Вареничніца• 08 августа 2024

Донька забрала в мене 500 грн

Забрала і не сказала....Вона не знає, що я дізналась. Підліток. Як діяти в цій ситуації,у вас таке було? Я розгублена
автор Вареничніца • 08 августа 2024
Ответ дляКапитанша
Вы не в чем не виноваты.У нас нормальная семья,в роду воров нет🤣,не скандалим,ребенка не били никогда и вот такое.При чем в более раннем возрасте были заграницей,то малая хотела спионерить пачку Орбит,я на кассе увидела в кармашке футболки.
Сподіваюсь такий період

Голубая фишка• 08 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Та це її хотілки. Підозрюю вплив друзів. Бо на початку літа був саморозвиток, зовсім інша дитина
Ну хватит перекладывать свои упущение на её друзей. Не друзья её нашли, а она выбрала компанию по душе.
Анти-анонім• 08 августа 2024
Поговорити на цю тему, спокійно, без криків і не ругати. Вона вас зрозуміє, головне не налякати
А навіщо вона їх взяла? Що собі купила?
Брюльтик• 08 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Дякую, бо я вже розчарувалась у її моральних принципах, порядності
Это не про порядочность пока, а про волевую сферу. Ещё не умеет останавливаться. Поговорите с ней. Зачем ей нужны были эти деньги? Если проблем нет (никто не вымогает, например), просто что-то сильно хотела, поищите компромисс. Мой в 14 в итоге нашёл подработку. А толчком был аналогичный поступок.
Однозначная• 08 августа 2024
Скажіть їй Це ти взяла 500грн? Мені не вистачає на перукаря...на жаль не можемо піти
автор Вареничніца • 08 августа 2024
Ответ дляОднозначная
Спитала. Сказала, що зникли гроші, не признається.
Однозначная• 08 августа 2024
Я в батьків тягнула в дитинстві по рублю... Це ще 80ті . І шо? Я купувала морозиво тістечка... Мені так цього хотілося а вдома це було рідко і в обмеженій кількості... Мені соромно за це ..
Небалувана Галя• 08 августа 2024
Чому вона це зробила? У неї є кишенькові гроші? Чого їй не вистачає? Чого хочеться? Покричати на неї завжди встигнете, але, як причина?
Якщо грошей не вистачає, може якийсь підробіток дитині?
автор Вареничніца • 08 августа 2024
Ответ дляОднозначная
Я збирала по гривні, які давали на обід, нічого не їла в школі, а потім мамі віддавала бо їй не вистачало нас прогодувати...

Однозначная• 08 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Ну бачите яка ви відповідальна. Не всі такі. Нам хватало ніби всього в дитинстві. В школу давали копійки. І якщо не тратила то наступного дня казала що не треба. Бо в школі не їла. З собою брала яблука. А от на канікулах хотілось чогось смачного...а гроші вже не давали бо вдома ніби як все є.
Ms. Сама прямота• 08 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Дуже неприємно. Записала її в салон, тепер думаю скасувати, це правильно?
Конечно . За такое надо наказывать .
Зам. зав. Анонима• 08 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Я напишу, як поговорю...Я дуже в собі розчарована, як в матері
Вище носа, все можна виправити, беріть себе в руки, батька, лозину, санкції, домашній арешт, кишенькові забрати, ніяких салонів і нових речей, всі методи. І балакати. У рідних красти, як щури. Якщо в неї є свої накопичення, можна також ’взяти’, і морду цеглиною, хай відчує як воно
Зам. зав. Анонима• 08 августа 2024
Ответ дляВареничніца
Сподіваюсь такий період
Ні. Треба виховувати. Як ви не розумієте, ваших лідерів в жопу ніхто не цілуватиме. Люди просто відвернуться, якщо не поб´ють. Це шлях до зневаги, звільнень, тюрми...
автор Вареничніца • 08 августа 2024
Поговорила, довго не хотіла зізнаватись. Сказала, що її подруги теж крадуть, одні в магазині, інші в батьків....Сказала, що більше не буде....Ледве зізналась