Госпожа_тамагочи• 08 августа 2024

Інсулін - 11,лікар призначив глюкофаж

Глюкоза-норма,індекс - норма
Але лікар призначив глюкофаж
Це високий інсулін?
Дівчата,підкажіть,хто в цьому розуміється
Дякую всім
оксюморон• 08 августа 2024
Краще дієтою скоригувати, якщо індекс НОМА у нормі

автор Госпожа_тамагочи • 08 августа 2024
Ответ дляоксюморон
Дякую
Так,індекс - 2,31
Зранку цукор - 5.9-6.2
Буду читати про дієту
оксюморон• 08 августа 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую
Так,індекс - 2,31
Зранку цукор - 5.9-6.2
Буду читати про дієту
Вуглеводи зменшити споживання , ендокринолог радив сину їсти більше жирного м´яса, так, саме жирного, щоб не відчувати себе голодним, а вуглеводи тільки складні, і звести навіть їх до мінімуму. Син тоді гарно схуд, мав проблеми з лишньою вагою, і індекс НОМА знизився, раніше був завищений
оксюморон• 08 августа 2024
Ще можете здати гліколізований гемоглобін, щоб подивитися динаміку рівня цукру, чи не скаче він
Ответ дляоксюморон
Дуже дякую за відповідь і пораду
Я теж схудла і худну
Ответ дляоксюморон
Дякую
Зараз здала-5.75
Референс до 6.0
ПотеряласЯ Я...• 08 августа 2024
Да, это высокий.
Не смотрите в референтных значениях, инсулин должен быть до 7, а лучше до 5.
Но я бы ничего не принимала с таким показателем, пробовала бы корректировать диетой, спортом и ранним ужином
оксюморон• 08 августа 2024
Уникайте перекусів, щоб не піднімати часто інсулін
ПотеряласЯ Я...• 08 августа 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую
Зараз здала-5.75
Референс до 6.0
Это тоже многовато.
До 5,5 желательно держать.
Но хорошо, что вы поймали метаболические нарушения в дебюте. Все можно довольно легко и быстро скорректировать.

Пупуговка• 08 августа 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую
Так,індекс - 2,31
Зранку цукор - 5.9-6.2
Буду читати про дієту
У Вас и сахар высокий, но пробуйте диету, показатели не на столько повышены чтоб таблетки пить
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Да, это высокий.
Дякую
Буду коригувати і далі
Показники погіршились після війни
Ответ дляоксюморон
Дякую
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Это тоже многовато.
До 5,5 желательно держать.
Дякую
Дякую дуже всім
Я зрозуміла,що інсулін це високий
Буду дієтити) та спорт
Всім гарного дня
І ще забула сказати,що з‘явився останнім часом гіпергідроз сильний
Начебто це теж ознака інсулінорезистентності(
Баба_Воля• 08 августа 2024
Глюкофаж не такой ужасный препарат, чтобы упахиваться в зале, стрессовать от усилий поддержания диеты, и в результате ничего не изменить (по протоколам при инсулинорезистентности его и назначают врачи, иначе и похудение и нормализация показателей идут очень медленно)
Ответ дляБаба_Воля
Дякую