Звезда в шоке• 08 августа 2024
Хочу подколоть губы
Вернее - думаю об этом)
С возрастом немного ушел объем - хочу восстановить. Как правильно выбирать мастера? Ведь фото работ - это может быть субъективное пожелание клиентов, а не вкус мастера
И еще вопрос - вот такой как бы "балкончик-усы" над верхней губой - это у всех так? Не избежать?
Если порекомендуете мастера в Киеве - буду очень благодарна. Или отговорите меня)
Спасибо!
Мандолина Бу• 08 августа 2024
Я не по губам, но иду только по живым реальным отзывам знакомых
Неудачи не выставят в инсту
Твоя подружайка• 08 августа 2024
Валик не обов’язково буде, це залежить від вашої форми губ і техніки введення препарату. Цього можна уникнути
Витворунка• 08 августа 2024
Вот эти усы - это пиндец. У нас все продавщицы в Сильпо с такими балконами над верхней губой, это ужасно выглядит.
КучМала• 08 августа 2024
Головне, щоб потім не було як піська на обличчі. Підколоті губи гарно тільки молодим струнким худим дівчатам. Потім це виглядає просто вульгарно. Подруга зробила, тепер не дочекається, поки воно розсосеться
Рекламама• 08 августа 2024
Ответ дляКучМала
Вже давно придумали препарат для розчину
Перше: з першого мілілітру балкончика не буде (якщо у вас не ниточка)
Друге: візьміть препарат гарний белотеро ліпс 0.6мл чи ювідерм смайл 0.55 мл і тоді точно буде дуже-дуже натурально. І самі по собі препарати гарної якості.
Третє: дивіться в інстаграмі на відео робіт. Не фото‼️
І йдіть спокійно, з 0.5-0.6мл ви просто позбудетеся зморшок, зволожити і трішки-трішки-трішки додасте обʼєму . Що навіть хто не знає, не помітить👍
Звезда в шоке
• 08 августа 2024
Ответ дляCupachups
Дякую! А майстра не порекомендуєте?
Звезда в шоке
• 08 августа 2024
Ответ дляchelen
Можу рекомендувати свого косметолога 073*123*23*28, задоволена її роботами
Дякую! Не маєте її інстаграму?
Идеальная оптимистка• 08 августа 2024
Что за байка, что «с возрастом ушел объем»?? Куда? Чего только маркетинг не придумает.
Ответ дляИдеальная оптимистка
Він справді йде. Подивіться фото коли вам 20 і 45. Організм втрачає обʼєми, йде птоз, зменшується еластичність . І то нормально. Виробляється менше колагену/еластину.
Идеальная оптимистка• 08 августа 2024
Ответ дляCupachups
Ну понятно, Вам-то выгодно это дело продвигать, задвигать про «увлажнение» и прочую неправду.
Идеальная оптимистка• 08 августа 2024
Ответ дляCupachups
Вони роблять дійсно гарними препаратами і натуральні губи👍
Никогда это натурально не выглядит. Никогда. Не обманывайте. Вот просто не обманывайте.
КучМала• 08 августа 2024
Ответ дляРекламама
Не знаю,вона сказала півроку треба чекать. Не фарбує їх, бо це жвхливо
Звезда в шоке
• 08 августа 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Были наполненные губы, появились складки, это ушел объем, и по фото видно