08 августа в 15:09

Карпати або Закарпаття з дитиною 9 рок. і без авто порадьте місця

Власне з дитиною 9 років їдемо на тиждень, хочеться в гори, але щоб і дитині було цікаво. Порадьте гарні місця))

Дякую
Статус Ква 08 августа в 15:10
Воловець, Подобовець ...
Ну і класика Яремче, Микуличин, Татарів...
Примарочка 08 августа в 15:12
якщо не має авто, то треба їхати туди де жд, спробуйте в Яремче
Железобетон 08 августа в 15:13
Для вас суттєвої різниці немає
begovelik 08 августа в 15:13
Буковель - там все поруч
автор Коленная ложечка 08 августа в 15:16
Ответ дляbegovelik
Буковель - там все поруч
точно ні)
ИграйМойГормон 08 августа в 15:16
Яремче, Буковель, там інфраструктура є, що можна без авто все необхідне знайти.
ИграйМойГормон 08 августа в 15:16
Ответ дляКоленная ложечка
точно ні)
Чому?
Грибной_Дождик 08 августа в 15:21
Яремче
Саджу все зарання 08 августа в 15:24
Нам сподобалося в Трускавець 365, щодня 4-5 екскурсій та активів на вибір, це входить у вартість путівки і харчування 2-х разове швецький стіл, все доволі різноманітно і смачно. Ну і плюс ще в тому, що живеш у місті, поруч парк, вечорами можна виходити погуляти.
Встидаюся запитать 08 августа в 17:29
я этим летом уже 2 раза в Трускавце с дочкой была в разных отелях, она сказала что хочет только туда, объездив со мной в этом году пол Западной Украины на машине
Где тут 0? 12 августа в 13:05
Ответ дляВстидаюся запитать
скажіть будь ласка в яких саме готелях були?
Встидаюся запитать 12 августа в 16:42
Ответ дляГде тут 0?
Санаторий Шахтер и отель Весна, последний не понравился, особенно питание в нем