Крихітка на всі• 08 августа 2024

хтось дивився Впізнай мене. Змінити себе та почати спочатку на ютуб?

вчора було 4 серії , сьогодні зник взагалі хотілося б додивитись , не можу його ніде знайти
Илона-Матвеева• 08 августа 2024
Точно зник...(((А сьогодні будуть нові серії,планувались,не знаєте?
Natali25• 08 августа 2024
Це що передача якась чи блогер?
автор Крихітка на всі • 08 августа 2024
Ответ дляИлона-Матвеева
та мали бути 5 і 6, а це не можу знайти його взагалі. як наче видалили((( хотілося б побачити чим закінчиться
автор Крихітка на всі • 08 августа 2024
Ответ дляNatali25
Це що передача якась чи блогер?
серіал
ЛеньГуглить_правда• 08 августа 2024
А про шо?
ДолькиКабана• 08 августа 2024
Очень интересно. Но ничего не понятно.
Аноним НаВсеГда• 08 августа 2024
Точно зник ( Що за фігня ? Навіть в істориї переглядів немає . А я так чекала сьогодні .
Анастасія-5003• 08 августа 2024
пише, що заблоковано
Elena Sergeichyk• 08 августа 2024
Блін, я сьогодні ще до обіду майже додивилася третю серію, а ввечері вже серіалу ніби і не було, не зрозуміла ситуація.
Кондуктор автобуса• 08 августа 2024
Elena Sergeichyk•
Участник проекта с 08.08.24 и туда же Анастасія-5003 вы зарегились сегодня чтоб рассказать нам что сериал исчез
Аноним НаВсеГда• 08 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Elena Sergeichyk•
Вам заняться не чем ? Всех пересмотрели кто когда зарегистрирован ? Я давно , меня тоже волнует куда пропал сериал и что теперь скажете ? Очень удивляют вам подобные шарящиеся по чужим аккам и выискивающие дату регистрации . Это болезнь такая , что вам это дает ?
Куплю орехи• 08 августа 2024
Ответ дляКрихітка на всі
серіал
мабуть авторські права...
а канал був від виробника серіалу, чи хтось нелегально завантажив на ютуб?
Аноним НаВсеГда• 08 августа 2024
Ответ дляКуплю орехи
мабуть авторські права...
Він був на каналі СТБ . Нічого в ньому такого не було за що можна його зняти з перегляду . Єдине що прийшло на думку , що може комусь не сподобалось що там сім´я Галицьких майже всі негативні герої і баньдюки .
ДолькиКабана• 08 августа 2024
Какая-то тема аномальная. 13 постов ни о чем - и уже часов шесть висит в топе
Куплю орехи• 08 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
він був на ютубі стб?
Аноним НаВсеГда• 09 августа 2024
Ответ дляКуплю орехи
він був на ютубі стб?
так
Летчица• 09 августа 2024
О чем здесь речь 😂
Колишня муза• 09 августа 2024
Да , там все ушли и потерялись ,а потом она пришла , а та другая плакала ,а третья снимала камерой .
Анастасія-5003• 09 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Elena Sergeichyk•
а вам какая разница, когда зарегистрировалась? был вопрос, куда делся, я ответила, что заблокировано пишет, когда через гугл пыталась найти. Вы такае умная я посмотрю , аж тошнит, и зарегистрировалась я не рассказать, а ответить на вопрос
Анастасія-5003• 09 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Elena Sergeichyk•
и почитать
Мамаша в бигудях• 09 августа 2024
Тема - реклама)
Я тоже повелась и стала гуглить, что это за загадочный сериал и опа, первая статья - 19 часов отроду под названием «сеть захватывает новый украинский сериал»))) Мммм, конечно «захватывает
Elena Sergeichyk• 09 августа 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Elena Sergeichyk•
Якщо вам так не цікава ця тема, то чого полізли в коментарі?
Elena Sergeichyk• 09 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Пишуть, що прем´єра восени, мабуть хтось конкретно получив, що завантажив ці 4 серії🤦.
Elena Sergeichyk• 09 августа 2024
Ответ дляАнастасія-5003
І не лінь було заходити, читати коментарі, переглядати, хто, коли зареєструвався?
Чаклунка-ведунка• 09 августа 2024
я теж подивилась 3 серії, а зараз серіал зник, і в історії переглядів нема навіть
Пилосмок працює• 09 августа 2024
Ответ дляАнастасія-5003
Тут прямо бабовщина - деякі дамочки люто бдять, щоб часом ніхто новий не з´явився на сайті. А якщо зареєструвався, то права голосу не має
Якби адміністрації сайту це було критично, вони б заборонили нові реєстрації, але ці пані вважають себе важливішими за адміністрацію. Синдром вахтера.
автор Крихітка на всі • 09 августа 2024
я не для реклами якби писала, просто почала дивитись і зник думала може мене де заблокувало
Ms. При теле• 09 августа 2024
как тупенько
Аноним НаВсеГда• 09 августа 2024
Ответ дляElena Sergeichyk
Дивно , як таке могло статися .
Elena Sergeichyk• 09 августа 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
В телеграмі введіть українські серіали, там є перші 4 серії.