🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️
К.а.л.и.н.а• 09 августа 2024
Цій пані прізвище б змінити, раз вона така вже етнічна росіянка
julia_v_m_a_34• 09 августа 2024
Ответ дляТриАна
Я думала мальчіка в трусіках воскресили і знов розпʼяли
Теперь вместо мальчика беременная женщина которую всу расстреляли на глазах у маленького сына. По всем свои свои помойкам эту ’новость’ тягают
julia_v_m_a_34• 09 августа 2024
Ответ дляМимо_шла
Какая же низкопробная пропаганда,я в шоке что в 2024 году люди всё ещё ведутся на такое
Но в то что творят их твари они не верят
Ответ дляМимо_шла
Русня ж не люди, тому і ведуться. А ще вчора бачила відео, типу наші мародерять іх будинки...
Допишу для тупорилих матрьох, які тицяють пальці в низ і рука-ліцо. Ви і ваші мальчіки на фронті виродки конче@@@ні.
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Після того як вони з дронів скидали бомби на жінок, взагалі пофіг.
Не потрібно було сидіти біля кордону.
Труси в зуби і до пуйла в бункер.
Не потрібно було сидіти біля кордону.
Труси в зуби і до пуйла в бункер.
Ответ дляTori1602
русня среди нас на форуме вон) дизлайкает.) им не нравятся когда их называют дегенератами
julia_v_m_a_34• 09 августа 2024
Ответ дляPinkMa
Ага))) но молча. Нечего сказать.
Ответ дляRetu
фото
Вчора коли показували рашенські стріми, то я подивилась на кількість просмотрів. Самий популярний стрім це 0,2%наслення раши. Тобто крім тих хто зараз біжить з чемоданами, всі інші дивляться розважальні шоу, та серіали, та не знають про те що хтось щось захватив. Вони внє політики.