Катастрофа• 09 августа 2024

Дифтерия

Кто болел дифтерией, чем лечились? Что помогло?
ТочноБудет• 09 августа 2024
Гм... це ж не орві якксь сезонне... тут в лікарню треба. Анатоксин там ввести...

Телепузик• 09 августа 2024
Якщо підтверджено дифтерію, то в стаціонар інфекційного відділення
Пиу!Пиу!• 09 августа 2024
Я думала таким вже не хворіють
Куплю орехи• 09 августа 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Я думала таким вже не хворіють
Не хворіють ті, хто робить щеплення.
Злюка бобер• 09 августа 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Я думала таким вже не хворіють
5-10 чоловік на рік, здебільшого в легкій формі . Цікаво, де вони беруть ту дифтерію. Хоча є ж безсимптомні носії. І є аиділення після щеплення. Мабуть від них і зараження. Як і поліо, і кір.
Пиу!Пиу!• 09 августа 2024
Ответ дляЗлюка бобер
І що карантин не оголошують?
Злюка бобер• 09 августа 2024
Ответ дляКуплю орехи
Не хворіють ті, хто робить щеплення.
Про коклюш теж так кажуть. Але почитайте форум, зараз епідемія коклюшу. Бо здебільшого прививочний імунітет триває 10 років. Ось він закінчився і маєте повно хворих підлітків, а від них і дорослих
Сон і дрімота• 09 августа 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Виділення після щеплення? Від неживої вакцини? Містика якась
Злюка бобер• 09 августа 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
І що карантин не оголошують?
Який карантин? 10 чоловік на рік. З 35 млн, чи скільки там нас лишилось

автор Катастрофа • 09 августа 2024
Информацию в инете читать умею. Хочу реальных историй. Ситуация неоднозначная, болею не первый день, по общему состоянию и температуре уже гораздо легче. У врача была, диагноз ангина. Тест на стрептококк отрицательный. Антибиотик пью. Плюс добавки. Но вот горло мне не похоже на ангину. Я знаю, что такое ангина. Чем больше пополоскал, тем легче. А здесь такая пленка… ничем не снимающаяся и не выполаскивающаяся, с одной только стороны, плотно прилипшая за гландой
Злюка бобер• 09 августа 2024
Ответ дляСон і дрімота
То звідки дифтерія?
Злюка бобер• 09 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Антибіотики же пьете. Или дифтерию чем-то другим лечат? Ну сдайте антитела, будете знать.
Ещё почитайте про ангину Симановского-Венсана, может, ваш случай
Сон і дрімота• 09 августа 2024
Ответ дляЗлюка бобер
То звідки дифтерія?
У автора спитайте
В складі вакцини- анатоксин.
Як він впливає на передачу інфекції?
А от носії завжди існують, і люди, які не вакцинуються.
к.Буланова• 09 августа 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Я думала таким вже не хворіють
Дифтерія є у нас, просто випадки не багаточисельні і немає команди роздувати істерію, що виявили випадок
к.Буланова• 09 августа 2024
Ответ дляКуплю орехи
Не хворіють ті, хто робить щеплення.
Боже, звідки ви така темна? Хворіють і щеплені і не щеплені
автор Катастрофа • 09 августа 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Не похоже на Симановского, еще смутил короткий инкубационный период, члены семьи быстро подхватили «эстафету»..(((
к.Буланова• 10 августа 2024
Ответ дляЗлюка бобер
це по всій Європі. Трохи перевищений поріг спостерігається не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах. Ймовірно як з кором, коли є роки з періодами спалаху
Щира українка• 10 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
При чем тут дифтерия??????
Горня капучіно• 10 августа 2024
Спробуйте полоскати горло кока колою, щоб вийшли гази тільки, мене це дуже виручає, майже одразу відходить весь наліт.

Злюка бобер• 10 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
Але ж Європа вся привита. І від кору, і від коклюшу
к.Буланова• 10 августа 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Хто вам сказав, що масово всі привиті? І так само , хто вас запевнив, що щеплення гарантують захист від хвороби?
Злюка бобер• 10 августа 2024
Ответ дляк.Буланова
А хіба у них можно купити довідки?
Ну ок, гарантують легкий перебіг. Чи вже й цього не гарантують? Тоді для чого?
к.Буланова• 10 августа 2024
Ответ дляЗлюка бобер
А хіба у них можно купити довідки?
Немає такого жорсткого контролю чи вимог до вакцинації. Можуть вимагати щеплення від кору, остальне на розсуд батьків. Прививки ніколи не гарантували захисту. Просто колись не було інтернету і люди не знали справжньої статистики по темі захворюваності і вакцинації. Скільки дітей щеплених від кору, часто тяжко хворіли на той же кір. Лікарі завжди приховували статистику і справжню картину по захисту від хворіб вакцинами. А зараз люди мають можливість і доступ до інформації і виявилось, що щеплення нічого не гарантують. Просто ці хвороби є не частими і не залежить від щеплень
Розвідка Маші• 10 августа 2024
Ответ дляКатастрофа
Мононуклеоз
Розвідка Маші• 10 августа 2024
При дифтерии вас бы уже в живых не было и там запах дифтерийный
Моська-слон• 10 августа 2024
Насчёт кори, сейчас всё-таки с гигиеной ситуация куда лучше, есть антибиотики чтоб облегчить иммунной системе борьбу и в общем не катастрофично.
Знаю ВИЧ инфицированного, который болел и повезло обойтись без осложнений. ВИЧ не лечил потому что не знал что болен.
Шикаю і викаю• 10 августа 2024
Бакпосев на дифтерию при обращении к врачу у вас взяли? Должны были при малейшей подозрении