Подтяжка• 10 августа 2024
А может ли пропасть на время вкус и обоняние при обычной простуде
Или вирусе гриппа?
Или это "фишка" только короны?
Муркошечка• 10 августа 2024
Звичайно можете.Коли отікає ніс, пропадає нюх, якщо не має нюху, смаку теж не буде.
Пупуговка• 10 августа 2024
Може, звісно. В мене часто зникає, якщо сильно захворію.
А коли ковід був, той, самий перший, ’класичний’, нюх зник, але якось по-іншому. Запахи пропали не на 100% всі, а вибірково. Переважно неприємні запахи не відчувались. Ті, що залишились, були спотворені.