Хочу заказать диван онлайн и нет возможности пощупать образцы ткани. Может у кого-то диван или другая мягкая мебель из этой ткани, дайте свой отзыв, пожалуйста.
Love_Love_Love_• 10 августа 2024
Питаєте у виробника диванів тканини яких виробників вони використовують, йдете в інші меблеві і шукаєте їх каталоги, всі виробники використовують +- ті самі каталоги. Можна навіть готові вироби знайти в тканині яка вас цікавить.
+ є опція коли виробник дивану може прислати каталог ( але це вже від сумми замовлення залежить)
Ответ дляLove_Love_Love_
Маю новонароджену дитину, немає можливості ходити шукати наразі