очки_ннадо• 10 августа 2024

Латифа или Жади

Девчонки красотульки)

Кто тут у меня смотрел этот волшебный сериал "Клон"
Результат:
вже голосів: 79
38 (48.1%) Латифа
32 (40.51%) Жади
9 (11.39%) Лара Назира :)
Kalips0• 10 августа 2024
Обе дуры. Но Латифа чисто внешне мне нравится больше
автор очки_ннадо • 10 августа 2024
Ответ дляKalips0
та я не про их роли и поведение
а в целом, кто приятнее и интересней)
Мне однозначно Латифа нравится больше, хотя у Жади роль главная и загадочная
Жертва интернета• 10 августа 2024
Ответ дляKalips0
Я тільки зараз розумію яка Жаді була дурепа а Лукас конч-ний. Самий нормальний і адекватний то був чоловік Жаді Саїд
автор очки_ннадо • 10 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
Та Саид то травмированный мужик-арбузер, но получше Лукаса конечно
Жертва интернета• 10 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
Нормальний він. До нього треба був підхід
Куколка-мяуколка• 10 августа 2024
Я цей бред не дивилася, але ’завдяки’ тіктоку знаю хто є хто
Чисто зовнішньо звісно Латіфа, в неї обличчя більш породисте. Ніколи не розуміла візуального захоплення Жаді, в неї таке робоче-крестьянське лице
Kalips0• 10 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
В чем он арбузер то? Любил ее, а она откровенно блядовала
автор очки_ннадо • 10 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
Если бы Жади его любила, то она бы ему давно наскучила
Жертва интернета• 10 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
Йому подобався її легкий характер і життєлюбність. Гармонічна пара була б
автор очки_ннадо • 10 августа 2024
Ответ дляKalips0
он не давал покоя, сам страдает и все страдают, мучил ее, шантажировал постоянно
Kalips0• 10 августа 2024
А вообще мне больше всех нравилась дочка Латифы, такая милаха не помню имени уже
Kalips0• 10 августа 2024
Ну красавица
Я тут Живу• 10 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
та я не про их роли и поведение
а в целом, кто приятнее и интересней)
Мне внешне 100% латифа. Жади не то что симпатичной, даже красивой не считаю. И героиня у неё прип...женная
Я тут Живу• 10 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
Так она же его таким и сделала. Саиду Латифу надо было
Kalips0• 10 августа 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Там всем Латифу надо было, даже Назире
автор очки_ннадо • 10 августа 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Латифу ему сразу предложили, но он влюбился в Жади и все поменяли
YaЯна• 10 августа 2024
Лара Назіра) Ржакі
ГороховаЯ• 10 августа 2024
Латифп красивее, но мне Жади больше нравится
Бабайко• 10 августа 2024
Кажуть що цей серіал робили розумні психологи, до деталей.
Пишна молодиця• 10 августа 2024
Латіфа жила відповідно до того виховання, яке отримала і тих цінностей, які їх привили.
Жаді була чужою і в світській Бразилії, для якого була надто мусульманкою, і в Марокко, для якого її релігійності і бажання коритися чоловіку і приймати свою долю забракло. Ну а Лукас - це просто ледь не єдине хороше що було в її житті, перше юнацьке кохання, тому вона так і трималася за ці спогади.
Ксения З.• 10 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
Саид нормальный?! Да куда там
YaЯна• 10 августа 2024
Мені Жаді дуже подобається. Латіфа на головну роль не підійшла б. Вона красива, але як більшість, типу Насті Каменських. А Жаді - вона особлива
Я тут Живу• 10 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
Вообще-то, нет) у латифы и саида мама молочная одна, поэтому все переиграли
YaЯна• 10 августа 2024
А взагалі Іветті поза конкуренцією. Вона взагалі крута
Бабайко• 10 августа 2024
Шкода що в неті є не всі серії, а найцікавіших 5 нема.
Бабайко• 10 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Львеночек.. ))
Не прохожу мимо• 10 августа 2024
В клоні2 Жаді красуня
Kalips0• 10 августа 2024
Кстати, кто знает где можно посмотреть концовку для исламских стран?
Подтяжка• 10 августа 2024
Жаді харизматична, Латифа ніяка.
YaЯна• 10 августа 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
В клоні2 Жаді красуня
Для мене клон один. Найкращий серіал тих часів, обожнюю, дивилась з розкритим ротом. Навіть не чула, що ж клон-2.