очки_ннадо• 10 августа 2024

Латифа или Жади

Девчонки красотульки)

Кто тут у меня смотрел этот волшебный сериал "Клон"
Результат:
вже голосів: 79
38 (48.1%) Латифа
32 (40.51%) Жади
9 (11.39%) Лара Назира :)
Василина Семеніч• 10 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Для мене клон один. Найкращий серіал тих часів, обожнюю, дивилась з розкритим ротом. Навіть не чула, що ж клон-2.
видела пару серий клона2 - диалоги один в один, но не лежит душа... Сериалу 22 года, и вот теперь я понимаю... какая Жади была дура...
YaЯна• 10 августа 2024
Така ностальджі. Зараз візьму вишивку , сяду дивитись
Лінива, не каюсь• 10 августа 2024
Взагалі іветті не пам´ятаю
З цих двох більше подобається латіфа. Жад не подобається і ніколи не розуміла як від такого лукаса труси можуть бути мокрі. Хлюпік якийсь
Саід мені був кращий
І ще пам´ятаю дочку латіфи. І хабіба) більше нікого
YaЯна• 10 августа 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Взагалі іветті не пам´ятаю
Саід мені був кращий
А хабіба це хто? Не пам´ятаю таких. Мені ще добре пам´ятається історія Мел. Май Лав із гон!....
Мммм...
Ксения З.• 10 августа 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я цей бред не дивилася, але ’завдяки’ тіктоку знаю хто є хто
Чисто зовнішньо звісно Латіфа, в неї обличчя більш породисте. Ніколи не розуміла візуального захоплення Жаді, в неї таке робоче-крестьянське лице
Рабоче-крестьянское?! У Жади?!
Бла бла бла• 10 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
Я тільки зараз розумію яка Жаді була дурепа а Лукас конч-ний. Самий нормальний і адекватний то був чоловік Жаді Саїд
Зейн
Бла бла бла• 10 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
Латифу ему сразу предложили, но он влюбился в Жади и все поменяли
Не, там Назира влезла
Лінива, не каюсь• 10 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Мммм...
Чоловік латіфи, вона його так називала
Бла бла бла• 10 августа 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Вообще-то, нет) у латифы и саида мама молочная одна, поэтому все переиграли
То она на ходу придумала
YaЯна• 10 августа 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Чоловік латіфи, вона його так називала
А, щось таке згадую. Вона бідна так йому голила і переживала, щоб не взяв другу дружину)
YaЯна• 10 августа 2024
*гоДила
Лінива, не каюсь• 10 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Ага
Ксения З.• 10 августа 2024
Ответ дляKalips0
А вообще мне больше всех нравилась дочка Латифы, такая милаха не помню имени уже
Самира
ТаПрямТам• 10 августа 2024
Обираю Латіфі.
Жаді тут на форумі була якась не адекватна.
Ps. Фільм не бачила)
Ксения З.• 10 августа 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Взагалі іветті не пам´ятаю
Саід мені був кращий
Хабибы в сериале ’Клон’ нет. Есть Хадижа (дочь Жади)
Ксения З.• 10 августа 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Чоловік латіфи, вона його так називала
Мужа Латифы зовут Мохаммед. Это она его называла ’хабиби’ (что в переводе с арабского означает ’любимый’/’любимая’)
Лінива, не каюсь• 10 августа 2024
Ответ дляКсения З.
По тексту написано що пам´ятаю хабіба, а не хабібу. Це латіфа так ласкаво називала свого чоловіка
raven_i• 10 августа 2024
Ответ дляПодтяжка
Жаді харизматична, Латифа ніяка.
Опа, а там другой конец?
Ой. Не на тот комментарий среагировала, пардон.
Выше написали, мол,интересно бы посмотреть концовку для арабских стран.
Kalips0• 10 августа 2024
Ответ дляraven_i
Опа, а там другой конец?
Да, по законам Шариата
raven_i• 10 августа 2024
Ответ дляKalips0
Да, по законам Шариата
Ох, интересно. Сколько воспоминаний про этот сериал, а я и не знала про другую концовку.
Если кто подскадет где посмотреть, буду очень благодарна. И видимо, не одна я)
Скорая помощь• 10 августа 2024
Как вы все помните