очки_ннадо• 10 августа 2024
Латифа или Жади
Девчонки красотульки)
Кто тут у меня смотрел этот волшебный сериал "Клон"
Результат:
вже голосів:
38 (48.1%)
Латифа
32 (40.51%)
Жади
9 (11.39%)
Лара Назира :)
Василина Семеніч• 10 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Для мене клон один. Найкращий серіал тих часів, обожнюю, дивилась з розкритим ротом. Навіть не чула, що ж клон-2.
видела пару серий клона2 - диалоги один в один, но не лежит душа... Сериалу 22 года, и вот теперь я понимаю... какая Жади была дура...
Лінива, не каюсь• 10 августа 2024
Взагалі іветті не пам´ятаю
З цих двох більше подобається латіфа. Жад не подобається і ніколи не розуміла як від такого лукаса труси можуть бути мокрі. Хлюпік якийсь
Саід мені був кращий
І ще пам´ятаю дочку латіфи. І хабіба) більше нікого
Саід мені був кращий
Ответ дляЛінива, не каюсь
Взагалі іветті не пам´ятаю
Саід мені був кращий
А хабіба це хто? Не пам´ятаю таких. Мені ще добре пам´ятається історія Мел. Май Лав із гон!....
Мммм...
Бла бла бла• 10 августа 2024
Ответ дляЖертва интернета
Я тільки зараз розумію яка Жаді була дурепа а Лукас конч-ний. Самий нормальний і адекватний то був чоловік Жаді Саїд
Зейн
Бла бла бла• 10 августа 2024
Ответ дляочки_ннадо
Латифу ему сразу предложили, но он влюбился в Жади и все поменяли
Не, там Назира влезла
Лінива, не каюсь• 10 августа 2024
Ответ дляYaЯна
Мммм...
Чоловік латіфи, вона його так називала
Бла бла бла• 10 августа 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Вообще-то, нет) у латифы и саида мама молочная одна, поэтому все переиграли
То она на ходу придумала
Лінива, не каюсь• 10 августа 2024
Ответ дляYaЯна
А, щось таке згадую. Вона бідна так йому голила і переживала, щоб не взяв другу дружину)
Ага
ТаПрямТам• 10 августа 2024
Обираю Латіфі.
Жаді тут на форумі була якась не адекватна.
Ps. Фільм не бачила)
Ответ дляЛінива, не каюсь
Взагалі іветті не пам´ятаю
Саід мені був кращий
Хабибы в сериале ’Клон’ нет. Есть Хадижа (дочь Жади)
Лінива, не каюсь• 10 августа 2024
Ответ дляКсения З.
По тексту написано що пам´ятаю хабіба, а не хабібу. Це латіфа так ласкаво називала свого чоловіка