сою не люблю• 11 августа 2024
В кого близькi родичi в рф, пiдтримуете зв´язок, бачитесь якось?
Знаю, що розiрвано богато сiмей, цiкаво, хто ще переживае те саме, що i я... чи вдаеться бачитись?
Зашла на 5минут• 11 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Удалено администрацией...
Бабушка на пенсии, куда она пристроилась)
Зашла на 5минут• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
Ви там же чи в іншій частині України?
Я не там
МЧСница• 11 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
До росії
Задираю носа• 11 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
А точно, там же референдум був. Все з вами ясно
Удалено администрацией...
МЧСница• 11 августа 2024
Ответ дляЗадираю носа
Удалено администрацией...
Що ви робите на українських форумах?
Є у вас вумер Ру
Баррикадница• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
Референдум під дубом пістолета
Ну, без пистолетов обошлось, но деньгами людям глаза замыливают очень. Пенсии в разы выше в оккупации, чем в регионах эрэфии. Ремонтируют дороги, водопровод, крыши, лекарства в поликлинике выдают бесплатно. Но это ж так не по всей эрэф.
Баррикадница• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
А самі захотіли із рашкою бути?
Жить хотят люди, а не воевать.
Мовчу, але хочу• 11 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
А то ви про бабусю, як про весь Херсон вещаєте:) інших родичів там вже нема? Повиїзжали? В РФ?
МЧСница• 11 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Что с Киевом не так?
Ви закордоном?
Я от дуже сподіваюсь
Зашла на 5минут• 11 августа 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Все там живут,никто не выезжал
Задираю носа• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
Що ви робите на українських форумах?
Є у вас вумер Ру
Удалено администрацией...
Куратор дебошей• 11 августа 2024
В них в голові вєлікая рассєя. Тому все почалося ще в 14 році. Намагалися не спілкуватись на тему відносин між країнами.
Але ця байдужість їхня всі стосунку звелися передати привіт і з днем народження.
В 22, коли в наше місто в перший же день прилетіло і перші загинувші, вони наві не спитали як і що.
А потім братік через кілька місяців очухавчя і написав, вам добре, а мені за мамою дивитися, бо в неї планується операція. І мама така появилася, дивіться на мене, бо скоро може не стати.
То ми пояснили що нас кожен день може не стати від ракети з вашого боку. Послали на йух. Мамка операцію пережила, гасає як конь, але всіх достає що їй не треба перечити, одним словом всіх там достає. Дядько якимось чудом з ними спілкується, хоча вже їм казав, що він мабуть по їхньому і Бендера і фашист, бо спілкується українською, любить Україну і проти війни.
Ми повністю перестали спілкуватись. Як їм пох на нас на дітей, її внуків, ні разу не спитала де і що, то які вони мені рідні?
короткопамятна• 11 августа 2024
Не общаюсь.
На россии три родных тётки и четверо двоюродных братьев, сестёр.
Они меня с мамой (их родной сестрой, тётей) предали, своим молчанием и поддержкой фашисткого путинского режима.
Ну ок.
Зашла на 5минут• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
Ви закордоном?
Я от дуже сподіваюсь
Нет , в Украине
МЧСница• 11 августа 2024
Ответ дляБаррикадница
Жить хотят люди, а не воевать.
А в рашці не потрібно воювати?
Із яких це пір?
Якщо вони самі ж і постійно війни задівають проти інших
Із яких це пір?
МЧСница• 11 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
Не общаюсь.
Ну ок.
Хоч один адекватний коментар
МЧСница• 11 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Нет , в Украине
Боже,де ?
Чому не їдете до родичів в окупацію,там же так класно.
Зашла на 5минут• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
Боже,де ?
Тут жильё,работа
Баррикадница• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
А в рашці не потрібно воювати?
Із яких це пір?
Напишу точнее: жить здесь и сейчас. Все остальное наши фантазии и предположения.
Задираю носа• 11 августа 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Цинизм и жестокость,как так можно говорить
freedom_2015• 11 августа 2024
ні ,мама спілкується з сестрою своєю на ніби нейтральні теми .Більше з родини ніхто не підходить розмовляти ,племінниця моя може під настрій і про Бандеру заспівати на фоні .Коли починаються розмови про патєрпітє ми скоро станєм снова адной страной ,то сестра вимикає мамі роутер і шле на хрін .Я вважаю їх мертвими і жодних стосунків не буду ніколи підтримувати .
МЧСница• 11 августа 2024
Ответ дляБаррикадница
Відповідь дуже змістовна
Зашла на 5минут• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
Удалено администрацией...
Барбітта• 11 августа 2024
Ответ дляМЧСница
Боже,де ?
Удалено администрацией...
МЧСница• 11 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Удалено администрацией...
Місто?
Я то мені вже страшно
Мовчу, але хочу• 11 августа 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Все там живут,никто не выезжал
То чого ви тоді про бабусю пишите?:) пишіть і про інших, скіки їх там у вас? Де попристроювались?