Сижуревувшоке• Изменено 11 августа 2024
Сколиоз
Півроку тому у доньки 14 років виявили сколіоз градус 15 після виявлення проходили Шрот терапію.Займається три рази по 2 години в неділю танцями.На цій неділі повторно за направленням лікаря зробили рентген градус 24.Лікар наполягає одягати корсет Шено.Хто проходив через це відгукніться будь ласка ?Що допомогло Вашим діткам?
Карусель-весель• 11 августа 2024
Только хотела тему создать, тоже интересует корсет при сколиозе подростку. Подпишусь на тему.
Пиши-пропало• 11 августа 2024
Спеціальні вправи проти сколіозу, плавання. Корсет повинен бути з її ж м´язів.
Маурита• 11 августа 2024
Корсет Шено, ЛФК, масажі допомогли. Корсет донька зняла в січні цього року, відносила 11 років, з 8 років, була 3 ст, зараз початок 2 ст.
В 14 років шанси на покращення не дуже великі, хоча є, вам би утримати ті градуси, що маєте вже
Маурита• 11 августа 2024
Ответ дляПиши-пропало
Цікаво чи ви через це пройшли? Моя донька в 8 років мала чудовий мʼязовий корсет, бо був спорт. Із за цього мʼязового корсету лікарі візуально ставили 1 ст сколіозу, а випадковий знімок легень показав, що все плачевно і вже 3 ст. Читала про пловців професіоналів зі сколіозом. Думаєте у них поганий мʼязовий корсет?
Пиши-пропало• 11 августа 2024
Ответ дляМаурита
Пройшла і бачила теж гімнасток со сколіозом, балерин, бо цим всім в дитинстві теж займалася.
Маурита• 11 августа 2024
Ответ дляПиши-пропало
Тому мʼязовий корсет, це круто, але від сколіозу він не рятує, нажаль
Поторописька• 11 августа 2024
Ответ дляМаурита
Не рятує, згодна. Сколіоз це не про мʼязовий корсет, мʼязи тут як допоміжний інструмент
Пиши-пропало• 11 августа 2024
Ответ дляМаурита
Може прибрати майже повністю, він буде непомітний візуально + харчування. Бо сколіоз - це ще порушений мінеральний обмін. Зарядка на м´язи роблю до сих пір постійно. Тобто це не раз накачала і живи собі спокійно. Це на все життя.