Танго утрьох• Изменено 11 августа 2024

Хто розбирається у зміях? З´явилися маленькі в місті, заповзають як до себе

Працюю в аптеці, вечір, двері відкриті і тут така відвідувачка...вигнала віником, а вона через пару днів знову біля дверей повзла всередину. Не тільки у нас так, в аптеку нашої мережі за метрів 100 від нас теж приходила, але світліша трохи. І все ввечері, після 20ї години, типу нагулялися, а на ніч ми до вас. Ми на вокзалі, поруч закриті парканом колії, кілометр до річки. Наче не боюся, приготувала ємкість з кришкою її зловити, але раптом укусить-((( голова темна, не знаходження такої в інтернеті
Дева Мария• 11 августа 2024
Боже я в обмороке . Все пытки выдержу , кроме пыток змеей 😂
Угги в горошек• 11 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Авторе, схоже що це мідянка звичайна,, неотруйний полоз,, характерна є масочка на голівці.
А что будет если ее убить ? Ужиков с желтыми ушками всегда отпускала ,а если такое в дом заползет то от страха и паники вдруг убью ??
Угги в горошек• 11 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Так карандаш 18 ??
Дева Мария• 11 августа 2024
Ответ дляУгги в горошек
Так карандаш 18 ??
Расшифруйте )) я болею ковидлом плохо соображаю 😂
Угги в горошек• 11 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Года 3 назад ,карандаш для губ был у вас шикарный ,евелин,в темах не одна я спрашивала , что за карандаш ,
Я купила и огрызок остался,номер не помню ,вроде бы 18 лайт плам , и заказываю по интернету,надо точно знать номер ,точно не пинк
Дева Мария• 11 августа 2024
Ответ дляУгги в горошек
12 pink
Угги в горошек• 11 августа 2024
Ответ дляДева Мария
12 pink
Точно нет . Сейчас надо старые темы искать , я точно запомнила в названии plum l
Дева Мария• 11 августа 2024
Ответ дляУгги в горошек
Не… у меня уже много лет лет он один . Счас сфоткаю
Дева Мария• 11 августа 2024
Ответ дляУгги в горошек
Хома з пастою• 11 августа 2024
А приметы есть какие-то в природе, когда много змей?
Дева Мария• 11 августа 2024
Ответ дляУгги в горошек
Вот этот цвет, он у меня всегда , можно делать ярко , можно промокнуть и будет легкий нюд
Хочу барабульки• 11 августа 2024
Похоже и на водяного ужа , я вот думала они только мышей едят 😳
Доктор Хаос• 11 августа 2024
Ответ дляУгги в горошек
нащо вбивати, вигнати та й усе
Угги в горошек• 11 августа 2024
Ответ дляДоктор Хаос
нащо вбивати, вигнати та й усе
В панике от страха .
Угги в горошек• 11 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Ок.
автор Танго утрьох • 11 августа 2024
Ответ дляптицаворона
сюди напишіть з фото - https://www.facebook.com/groups/1449554118682265
Дякую, написала любителям плазунів, чекатиму на відповідь теж. Я так чекаю цю зміючку, а вона може і не прийти-( і тоді бійся щодня, поки морози не стукнуть
Яичница с беконом• 11 августа 2024
Я сьогодні плавала на сапі і побачила метрів до 10 попереду шось ( гадюка, змія, вуж, хз). Як я гребла, як олімпійський чемпіон з греблі
Пушап Мі мі• 11 августа 2024
Ответ дляДева Мария
фото
Хотіла спитати, чому в темі про змію олівець для губ.Тоді побачила ваші фото губ.Забираю питання назад, тепер і мені такий треба)))
Пушап Мі мі• 11 августа 2024
Ответ дляТанго утрьох
Напишіть потім сюди, ок?
Показала малому своєму, він фанат змій.Каже, дуже схоже на полоза. Але завис, бо не може зрозуміти, який підвид, через чорну голову.
Як я вас розумію в плані дискомфорту: наскільки син фанат, настільки я їх боюсь, навіть на картинці в інтернеті.
птицаворона• 11 августа 2024
Ответ дляТанго утрьох
Вже можете не боятись, вам там її визначили)
Угги в горошек• 11 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Блин ,нашла старую тему ,точно 12 Пинк
Откуда я тот 18 взяла .
Дева Мария• 11 августа 2024
Ответ дляУгги в горошек
Блин ,нашла старую тему ,точно 12 Пинк
Откуда я тот 18 взяла .
Эх )
Дева Мария• 11 августа 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Та я завжди не в тему)))
Дева Мария• 11 августа 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Але можна логічно звʼязати / як виглядає олівець на змії 😂😂😂
Пушап Мі мі• 11 августа 2024
Ответ дляДева Мария
Та я завжди не в тему)))
Та все норм, губи у вас дуже гарні)
Марс атакует• 11 августа 2024
Почти ужик
автор Танго утрьох • 11 августа 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Напишіть потім сюди, ок?
Відписуюсь, в групі ФБ спеціалісти одноголосно визначили медянку, червонокнижний плазун, можна брати руками, заспокоїли мене. Дякую, завжди знала, що Совєтчиця - сила🙌 Але зміючка сьогодні так і не прийшла-(