Усатая полосатая• 12 августа 2024
Суниці з аврори не родять((
Добрий день. Кілька місяців тому в якійсь темі тут хтось фоткав у вазоні кущик суниць, вирощених з насіння. Я вирішила теж спробувати. Суниці цвітуть, листя буяє, запилювала пензликом, але ягід нема. Можливо хто в курсі чому так? Це виходить кущі всі чоловічі чи всі жіночі чи шо воно таке? Дякую
Усатая полосатая
• 12 августа 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ого, таму вас вже супер результат
Дякую. Але квіти цвітуть і всихають. Схиляюсь до того, щоб у відкритий грунт висадити))
Усатая полосатая
• 12 августа 2024
Магиня• 12 августа 2024
у мене навіть не всходила суниця. а купляла багато різних сортів і не в Авроре
Усатая полосатая
• 12 августа 2024
Ответ дляМагиня
Шкода(я брала барон солемахер. А тепер думаю може спецом пошукати самозапильну і посіяти))
Нервогенератор• 12 августа 2024
В грунт их. Может пчел не хватает, может солнца, а может в земле чего-то.
Это при условии, что оно вообще должно плодоносить. А то может семена фигни какой-то в пакетиках.
Умничка-помощничка• 12 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Це неймовірно продуктивний сорт, він дає багато ягід. В мене був такий, але в грунті. Думаю, просто вся справа в тому, що це в хаті
Усатая полосатая
• 12 августа 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Дякую. Значить в грунт висажу
Усатая полосатая
• 12 августа 2024
Ответ дляМати тріля
Може їм потрібні пчілки, щоб запилювати
Мабуть що потрібні
Усатая полосатая
• 12 августа 2024
Ответ дляГолена блондинка
если не будет ягодок, можно просто посушить листики и в чай
Дякую, спробую
Ищу-брожу• 13 августа 2024
Я сіяла барон солемахер з аврори цьогоріч. Вже навіть вареники ліпили.
denchik-80e5• 13 августа 2024
Вітаю вас. Я був би радий вам допомогти, та я ніяк не можу зрозуміти, чому ж не з´явилися плоди суниці.
Усатая полосатая
• 13 августа 2024
Ответ дляИщу-брожу
А ви їх самі запилювали вдома чи просто у відкритому грунті?
Усатая полосатая
• 13 августа 2024
Ответ дляdenchik-80e5
А що цей сорт самозапильний? Ви агроном?
denchik-80e5• 13 августа 2024
Вітаю вас. Я був би радий вам допомогти, та я ніяк не можу зрозуміти, чому ж не з´явилися плоди суниці. Хоча я вважаю себе крутим аграрієм і кожен рік саджу й розсаду й насіння в грунт. До речі, хтось знає, що таке ЗЗР ? Так от, на цій відомій агроплатформі, де є все для сучасного фермерства, я замовляв засоби захисту рослин від шкідників і бур´янів. Мене настільки вражає їх каталог товарів. Тут є все, та навіть більше, починаючи від насіння й добрив до агротехніки. Сподіваюсь, це комусь знадобиться.
Усатая полосатая
• 13 августа 2024
Ответ дляdenchik-80e5
А, ясно реклама. Барон солемахер стійка до хвороб. Ззр не потрібні.
Ищу-брожу• 13 августа 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Відкритий грунт. Висадила і забула
Усатая полосатая
• 13 августа 2024
Ответ дляИщу-брожу
Відкритий грунт. Висадила і забула
Дякую. Теж так зроблю