ОхиИВздохи• Изменено 11 августа 2024
Що з драценою?
Були три гілки, плюс одна почала рости біля коренів. Тепер така біда, посохло та повідпадало листя, я обрізала гілки, але на інших теж така фігня… Як її врятувати? Років їй уже напевне 14, була велика, а тепер ось так(((( Було два переїзди, тобто тепер третя зміна локації…
ДаЗдраПерма• 11 августа 2024
Діставайте, дивіться на корені. І обов’язково пересадіть в горщик з дренажними отворами. І по розміру. Тому що в такому відрі корені скоріше за все загнили.
Мені ще не подобається ґрунт. Це просто універсальний? Без нічого?
Пожмаковна• 11 августа 2024
Залив. Може й кліщ на додачу.
Якась вона мала як на 14 років. В мене офісна за 3-4 роки виростає на висоту вікна, періодично стрижу
ДаЗдраПерма• 11 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
Залив. Може й кліщ на додачу.
Мені теж схоже на залив. Тим більше, що з таким обʼємом відра, відсутності дренажу та тільки універсальним ґрунтом залити її геть нескладно.
ОхиИВздохи
• 11 августа 2024
Ответ дляПожмаковна
Залив. Може й кліщ на додачу.
Я про це і кажу, була велика, а потім гілки поопадали і я їх повідрізала
ОхиИВздохи
• 11 августа 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Слишком большой горшок, вы её заливаете. И паутинный клещ ест.
Чим обробити від кліща?
Потужна махіна• 11 августа 2024
В інсті є хлопець, він консультує з приводу рослин, я до нього з монстерою зверталась, 200грн консультація, він стільки всього розповідає. На сторінці в нього багато безкоштовної інфи і про кліщей теж є інфа. Та й взагалі в нього дуже красивий эстетичный профіль.
Залишаю скрін на профіль, може вам корисно буде
ДаЗдраПерма• 11 августа 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Чим обробити від кліща?
Ви спочатку приберіть фізично, а потім можете побризкати Квітофором. Мені від павутинного кліща допоміг. Але вам обовʼязково треба пересадити рослину в менший горщик та з дренажем. І в ґрунт додати перліт.
ОхиИВздохи
• 11 августа 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Я не бачу там фізично кліщів((((
ОхиИВздохи
• 11 августа 2024
Ответ дляПотужна махіна
Дякую, підпишусь)
МУСЯкомарова• 11 августа 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Чим обробити від кліща?
Санмайт поищите оригинал. Там однократно обработка и месяц растение не мыть. Если послабее препарат, то обработки надо повторять.
МУСЯкомарова• 11 августа 2024
И пересадите в маленькой горшок, дренажные отверстия обязательно. Поливать по мере просушки верхней третий грунта. Удобрять не надо после пересадки три месяца, в свежем грунте все есть.
МУСЯкомарова• 11 августа 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Я не бачу там фізично кліщів((((
Они очень мелкие, по листьям видно, что клещ поел.
ДаЗдраПерма• 11 августа 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Я не бачу там фізично кліщів((((
Можете зробити так - на ватний диск на бризкати Кіітофором від шкідників, і протерти диском лист повністю. Шкоди точно не буде. Але першочергово пересадіть рослину. Інакше діла не буде. Вона просто загине.
ОхиИВздохи
• 11 августа 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Дякую!!!!