Инфотуфелька• 11 августа 2024

Будь ласка, напишіть поради як мити тіло і голову, як жити з переломом руки?

Хто має такий досвід, буду дуже вам вдячна за цінні поради
ГЛЮкоза• 11 августа 2024
Правая?Щетка на длинной ручке.Голову под кран
автор Инфотуфелька • 11 августа 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Так
Диверсификация• 11 августа 2024
Між коліна шампунь кладете, одною рукою відкриваєте, якщо голову помити треба. Звичайно краще, якщо є кому допомогти вам
Шмоточницаца• 11 августа 2024
Чоловік мив мені голову
ЯблокоРаздора• 11 августа 2024
Есть опыт с множественными переломами двух рук. Надевали мусорные пакеты на аппараты Илизарова, ставили стул в ванную, садили и купали человека
Дюйм оф о4ка• 11 августа 2024
Ломала правую руку, ещё и зимой. Замотали гипс от кончиков пальцев до плеча. Первым делом поменяла гипс на полимер, забыла как называется.... Доплатила за него. Но его можно мочить и он лёгкий! Купалась в ванной спокойно с поднятой рукой)) душ не рисковала, не очень удобно. Голову как-то под краном раком левой рукой приловчилась. Самый ад был - посушить левой рукой феном. Тупо гнездо на бошке, а хвост завязать вообще нереально. Муж хвостики вязал... Жалкое зрелище. Врач в больнице странно на меня смотрел... Говорю, что ’муж хвостик делал...’
В общем, все лирика. Главное, что хотела сказать, что есть смысл поменять гипс на полимер. Очень облегчает существование.
Моль Моллівна• 12 августа 2024
Поддерживаю пост выше. Поменяйте гипс. Ребенок сломал месяц назад, поменяли и вопрос закрылся. Даже в лагере спокойно плавала в бассейне с ним)
ХтоЯкщоНеЯ• 12 августа 2024
У вас просто гіпс?
Голову під краном, всі миючі засоби (в тому числі шампунь) перелити у флакон з дозатором.
У ванній що, є тільки душ, чи можна якось під краном помитися?
У мене був складний перелом плеча (вище ліктя) і рука 3 місяці була на шині-’вертольоті’, тобто гіпсовим бинтом був перемотаний тулуб і груди, а рука з просверленим ліктем і зафіксована гіпсом на шині в положенні піднята на рівні плеча, зігнута в лікті і відведена в сторону.
Поступово звикла і лівою рукою тоді навіть вишивала, п´яльця фіксувала колінами.
Голову могла мити сама, а от верхня частина тіла була під гіпсом, то тільки серветками відкриті ділянки. Нижню частину тіла мила під душем, але в мене зйомний і є ванна. Ще й кран в ванній кімнаті спроектований так, що його можна повертати і над рукомийником, і над ванною. Це полегшувало процес, але все одно потрібна була стороння допомога і антиковзкий килимок.
У посуд мила однією лівою, але в раковину стелила пластикову підставку, щоб не розбити посуд.
Насправді пристосуватися можна до всього ф вже за 2тиждні ліва рука стає більш гнучкою. Хоча незручностей все одно дуже багато.
От зав´язати волосся це справді було не реально, а вишивати хрестиком лівою навчилася.
Маю натхнення• 12 августа 2024
років 13 назад зламала праву руку, гіпс до ліктя.
купила довгі гумові рукавички (до ліктя). вдягала рукавичку на гіпс, перемотувала зверху мотузкою. мила голову і милась сама. допомогти не було кому.
навіть на корпоратив ходила з гіпсом 🥴🤣 зачіску і макіяж сама собі робила 🙈