Я таке знаю• 12 августа 2024

Чим можна замітити між обоями?

Поки що ремонт робити не можу, але хотіла би чимось замінити ось цю стрічку між обоями? Але чим? Чи може її покрасити в один колір якийсь однотоооний? Шукала такі в магазинах, нема всі з візерунком (((
Ремонт планую на наступне літо вже. Але ця стрічку хоч би замінила чимось іншим.
Завжди з рушником• 12 августа 2024
Можна фарбу білу затонувати в потрібний відтінок, але чи фарбування буде акуратним, не факт

автор Я таке знаю • 12 августа 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
От теж такі думки . Боюся аби гірше не вийшло
Шеллар• 12 августа 2024
Залиште як є. На мою думку всі полуміри зроблять тільки гірше.
ТихоЯ• 12 августа 2024
Посмотрите в интернете багет или плинтус потолочный. Как по мне, это единственное что может подойти.
автор Я таке знаю • 12 августа 2024
Ответ дляТихоЯ
Смотрела такие, но только белый цвет тогда наверно надо брать.
Фізик-ядерщик заочно• 12 августа 2024
Яка вже різниця яка стрічка з цими шпалерами.
хутряна володарка• 12 августа 2024
Не зрозуміла, що і навіщо ви хочете замінити? Вже робіть ремонт, чим зробите, як казала моя бабуся ’срала-мазала’.
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 августа 2024
Тут обои менять нужно, а не ленту лепить🤣
Инстагра_мерша• 12 августа 2024
не занимайтесь ерундой, не трогайте ту полоску) лучше уже точно не будет.

Ну ниче се• 12 августа 2024
Ответ дляТихоЯ
Підтримую. Купіть молдинг, зараз модний він на стінах якраз. Фарбу та фарбник кольоровий під колір обоїв. Пофарбуйте молдинги на балконі, а потім приклейте вже готові.
Ну ниче се• 12 августа 2024
Якщо білі пасують, то можна білі наклеїти. Це вихід трохи осучаснити кімнату