MacOS-ница• 12 августа 2024

Вітаміни для дітей, 9 р.

Які порадите вітаміни для уваги, зібраності? Школа попереду, треба налаштовуватись🫣
Ламборджини• 12 августа 2024
Таких вітамінів немає. А взагалі, можна подавати віт. Д, омегу, магній.

Мамина квіточка• 12 августа 2024
https://ua.iherb.com/pr/kal-enhanced-energy-teen-m...
Накладні мюслі• 12 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Склад гарний, хіба що по В12 доза якась коняча. І щось не бачу з якого віку, скоріш за все років з 12.
автор MacOS-ница • 12 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Дякую) Так, теж читала склад, з 12 можна, ще трохи рано(
автор MacOS-ница • 12 августа 2024
Ответ дляЛамборджини
Дякую)
Мамина квіточка• 12 августа 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Це водорозчинний вітамін, який дуже погано засвоюється
Мамина квіточка• 12 августа 2024
Ответ дляMacOS-ница
Вітаміни в свідоцтво про народження не дивляться, максимум на ваги) Якщо боїтеся передозування, хоча це все умовно, можна давати через день
Накладні мюслі• 12 августа 2024
Ответ дляМамина квіточка
Так і є, потреба у вітамінах розраховується здебільшого на кг маси тіла, але і вікові потреби теж різні в 9 років та у 15 на приклад, коли вже працюють статеві гормони або в 65, коли навпаки анаболічні процеси сповільнені
автор MacOS-ница • 12 августа 2024
Можливо порадите якісь з аптек?

Добродійка• 12 августа 2024
Агвантар пропиваем 2 раза в год.