Яйцеголовая• 12 августа 2024
Ви б пішли на таке?
Бронетапці• 12 августа 2024
Ответ дляСекретница
Я один раз була на заході компанії LR. Дійсно безкоштовно, та навіть було трохи корисної та цікавої інформації (не для мене, але тим не менш). Пішла туди виключно щоб відволікти подругу від поганих думок та витащіти її з дому хоч кудись, вона тоді перенесла операцію по онкології і треба було її просто вигулювати. От тоді я за всі презентації, семінари, виставки та заходи була «за»
А я ходила на Мери Кей когда-то
Было бесплатно, но пытались впарить косметику
Секретница• 12 августа 2024
Ответ дляБронетапці
А я ходила на Мери Кей когда-то
Так на всіх таких заходах намагаються втюхати. Якось була в косметологічному центрі типа на діагностиці та догляду за шкірою обличчя. Ну і звісно мені одразу сказали «все погано зі шкірою, терміново поки не пізно треба догляд купувати». Сума була якась космічна, щось біля тисячі у о. Кажу нема грошей, а вони мені образу запропонували кредит оформити. І такі продумані, ще одразу як запрошували сказали взяти паспорт, наче для того, щоб впевнитись що я вперше у них, бо тільки 1 діагностика та догляд безкоштовні, а далі вже за гроші
Секретница• 12 августа 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Впарювали вам їхню фігню? Там же не просто так збираються?🤣
Звісно! Але все дуже коректно і не наполегливо, скоріше пропонували ніж наполягали. А ось вище писала про косметологічну клініку чи центр, так там дуже агресивно. Але не на ту напали 🤣 я лікар, мені за морочити голову умними термінами про пори, осмос та інше дуже важко.
ЧупакабраЗеБест• 12 августа 2024
Ответ дляЄдина Країна
Только бесплатно пошла бы, за деньги нет
а я бы пошла только за деньги, всмысле есил бы мне доплатили тех 500 грн.
Щебетушка• 12 августа 2024
Ответ дляЯйцеголовая
В інтернеті купа всього нового безкоштовно 😀
Та тут же в другом дело) вот даже на форуме регулярно темы: нет подруг. А где их искать? Вот на таких мероприятиях как вариант. Таких встреч куча в любом городе - найти то, что интересно и вперёд. Ну и плюс, если дома скучно и не с кем куда то выйти - то тоже развлечение. Это ж не о полноценном обучении чему то, а скорее расслабленный завтрак в женском клубе