Котики-муркотики• 12 августа 2024
Аренда квартири, підкажіть по вартості!
Привіт, порадниці)
Я до вас з таким питанням: за скільки ви орендуєте або здаєте квартиру в Києві - 10 хвилин пішки до метро, червона гілка, Святошинський район. Будинок старий, ремонт косметичний, років 5 йому. Є газ, невисокий поверх. 25 квадратів. Ну, це я описала конкретну квартиру, просто щоб було розуміння по вартості її - замала, завелика, нормальна🤷🏻♀️
І чи підвищували вам останнім часом (або ви підвищили квартирантам) вартість оренди. Буду дуже вдячна за відповіді)
Результат:
вже голосів:
22 (40%)
6-8 тисяч
17 (30.91%)
8-10 тисяч
7 (12.73%)
4-6 тисяч
6 (10.91%)
Від 12 тисяч і вище
3 (5.45%)
10-12 тисяч
Морковна• 12 августа 2024
Если вообще не было кап ремонта тыщ 8, если был то до 10, но опять от состояния и других факторов зависит
Котики-муркотики
• 12 августа 2024
Ответ дляМорковна
Був років 5 тому, вікна, двері, кухня все нове (на той момент) в ванній косметика, в коридорі. Меблям років 10. Проводка-труби старі, не бабушатнік)
Котики-муркотики
• 12 августа 2024
Ответ дляЛеся Українка
За 11 сдаю двушку на Оболони с ремонтом 2000х
А який метраж у вас? Чи будете підіймати вартість найближчим часом?
Котики-муркотики
• 12 августа 2024
Тут просто ще таке питання - як будуть відключення світла (не дай Бог😁) осінню, то подібні квартири будуть в попиті, бо є газ, опалення, не високий поверх, то може вартість на такі обʼєкти і підніметься в ціні🤷🏻♀️
Або, впаде на квартири, які більше комфортні і нові, але без газу, або на високому поверсі
Леся Українка• 12 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
53. Не планую
ПочтальЁнша• 12 августа 2024
25 квадратов? Гостинка? Специфичное жилье, поэтому и опрос не информативен, вряд ли у остальных такая же квадратура
Котики-муркотики
• 12 августа 2024
Ответ дляПочтальЁнша
В Києві доволі багато гостинок, я коли шукала квартиру в оренду, то попадались обʼєкти, це правда було на Борщагівці та Оболоні, і два роки тому)
Котики-муркотики
• 12 августа 2024
Ответ дляФорточка
6 тис ціна такої квартири
Я плачу 8 тисяч, заселялася два роки тому, тоді вартість була менша, але то було літо 22, самі розумієте. В минулому вересні мені вартість підняли, якраз через рік після заселення. Ось в цьому вересні буде два роки, як я тут живу. На днях написав власник, що набере для розмови, то я думаю, що буде піднімати вартість….через це і тему створила🫣
Квартира гарна, одній там комфортно, але ж вона мала, особливо кухня…не знаю, шукати нову чи погоджуватись на умови власника, вже себе накрутила так, а ми ще навіть з ним не говорили
Сама вумна тутички• 12 августа 2024
Дорогожичи,15 мин до метро, гостинка,30 квадратов, кухня 4 квадрата - 7000 грн.
Сама вумна тутички• 12 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
если вам скажет 9000-10 тыс грн,то вы спокойно найдете для сьема однушку хрущ с газом, и будет 30 квадратов, и тоже газ.я бы за 10 тыс 25 квадратов не снимала бы.
Котики-муркотики
• 12 августа 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Сподіваюсь, що не скаже, а як скаже, то сподіваюсь що знайду☺️
Просто хвилююсь, щоб вартість на такі квартири не піднялась на осінь-зиму, бо хрущовка теж з газом, і з невеликою кількістю поверхів…
Але бачу по темі, що ніби і ціни не підвищують, і в цілому вони адекватні, то трохи заспокоїлась
Форточка• 12 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
8 це потолок за цю квартиру.
Я здаю хрущ, 2поверх, газ, гарний ремонт, вся техніка( бойлер, Кондер, мікрохвильова і тд), 2 кімнати-10тис.
Луноходик_Ик• 12 августа 2024
Здаю невеличку гостінку біля м. Святошин, 5 хв, 7500. Піднімати ціну не планую.
Котики-муркотики
• 12 августа 2024
Ответ дляyer
до 8 тыс не більше!
я якраз зараз 8 і плачу, думала може ціни піднялись, але бачу по відповідям, що ціна ринкова в мене, не занижена, то надіюсь і не піднімуть в майбутньому
Облако в кедах• 15 августа 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Автор, напишите мне в личку,есть вариант