Баррикадница• Изменено 12 августа 2024

Хлопці підлітки, які зараз актуальні кросівки?

Всім привіт, питання… яке зараз актуальне взуття у підлітків, юнаків? Мій ходить у Nike білих, є ще чорні (як у всіх, напевно😀), але вже позношувалися, питаю, що купити на осінь (не знає що подобається)... Підкажіть будь ласка актуальне на сьогодні взуття, бо вже таке було, що купили, а він не ходив😢 Син би до дир ті найки носив, але треба, щось нове… щиро дякую! Ви найкращі😘
Стетоскопуло• 12 августа 2024
Купіть нові Найки

Альфасамка• 12 августа 2024
кому треба. Син зробив свій вибір
КоКоКоКоКоКо...• 12 августа 2024
Мой кеды Vans носит, разные)
Хтомолодець? Я!• 12 августа 2024
У моей такие же найки, у ее друзей любого пола тоже. Когда они толпой приходят в гости, каждый раз думаю, как они различают где чьи. Кажешься, что просто суют ноги, какие налезли, те и мои.
Лупаю цю скелю• 12 августа 2024
Краще спитати в сина. Бо мій, наприклад, носить специфічне взуття
Гарнюнька• 12 августа 2024
Мій син такі собі замовив.Прийшли з Польщі за 10- ть днів.
Додаю напруги• 12 августа 2024
Ответ дляГарнюнька
А мій розказує, що така підошва - фуфло))) проносив найки на такій років 5 останніх. А тут вперся і все!

ПодругаМужа• 12 августа 2024
Ответ дляГарнюнька
Такі здається вже років 10 вийшли з моди
ПуГоФФка• 12 августа 2024
Моєму 12,беру скечерс.На зиму купила каламбія.
Анонимус Я• 12 августа 2024
Я б не купляла ,не запитавши у сина. Бо зараз підлітки дуже до цього придираються. Ну так популярні adidas samba наприклад, Nike sb dunk low універсальні зараз
ОленаЯ• 12 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Ви знаток ще той. Це класичні снікерси, в усіх ТМ є +/- така модель.
Анонимус Я• 12 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
Вони зараз як раз популярні у підлітків
Престидижитатор• 12 августа 2024
Даю картку і мій сам купує те що йому подобається. У нього багато взуття,під різні луки. Останні ададас чорні купив, до того найки руді були, ріковенси(я їх бурками називаю).
Анонимус Я• 12 августа 2024
Ось такі можете розглянути як варіант
Престидижитатор• 12 августа 2024
Ответ дляПодругаМужа
То взуття для скейтерів, які 10 років?! Це як ванси, конверси, дісі-вони поза модою, це класика)))
ПодругаМужа• 12 августа 2024
Ответ дляОленаЯ
Та я пам´ятаю коли з Амазона замовляла на продаж, то такі були там по 10-15 дол, то я тут їх ледь здихалася, бо вже тоді були не модні. То було років 8-10 тому
Ворую вкусняшки• 12 августа 2024
Моей 14, постоянно что- то меняется, без подростка вообще нельзя покупать((
Эир форсы носит каждый день, до этого сносила в хлам Эйр форсы, с прошлых лет осталось 5 пар джорданов уже не носит, прошлым летом купили 4 пары конверсов на платформе, одни на сайте с папой на заказ делали, теперь фу, колхоз((
Вансы на платформе носит.
И самые любимые огромные ботинки нью рокеры, папу за горло пол года брала, чтоб купил, они дорогие .
Освічую темряву• 12 августа 2024
Ответ дляПуГоФФка
Вы смелая, уже и на зиму купили
ПуГоФФка• 12 августа 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Вы смелая, уже и на зиму купили
Так,а що там купувати.Побачила-треба,потім меньше проблем.

Освічую темряву• 12 августа 2024
Ответ дляПуГоФФка
В 12 у моего был 39 рр, а через пол года 41-й
ПуГоФФка• 12 августа 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Взяла з запасом.Пів року щось носити треба.
Залізна пані• 12 августа 2024
Мій такі вибрав
Але є ще не одна пара,дивлячись під що
Я погнала• 12 августа 2024
Ответ дляЗалізна пані
Мій такі вибрав
Але є ще не одна пара,дивлячись під що
Якісь дивні непропорційні, чи це маленький розмір?
Залізна пані• 12 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Ні,розмір 39,то так на фото
Допоможіть знайти• 12 августа 2024
Мой до дыр сносил летние коламбию и сказал купить точно такие же. Но он не модник, главное чтоб удобно было. До этого пару моделей брала, продаю, то давит, то подошва не гнется, то ещё что-то. И именно адидас какие-то неудачные все попались.
Зоя Жорівна• 12 августа 2024
Мої два люблю НБ 530
Один рік носить з сіткою.
Інший рік шкіряні ( замінник?) проносив і ось наступні купили точно такі більший розмір
Я погнала• 12 августа 2024
Ответ дляЗалізна пані
Ні,розмір 39,то так на фото
Оо, тут зовсім інший вигляд. То якийсь ракурс смішний у Вас вийшов.
автор Баррикадница • 12 августа 2024
Дівчата, щиро всім дякую! Дивлюся у всіх плюс мінус те саме поскидали, що і мій носить. Думала, може щось інакше зараз з’явилося, бо вже пару років у сина ті самі моделі тільки у різних розмірах😀 а воно видно у всіх так🤣🤣🤣 підлітки як ніколи постійні у своєму виборі