Спішу - перекидаюсь• 12 августа 2024

Германия земля Бавария

Здравствуйте кто недавно прибыл в лагерь ?
Какие там условия?кормят ?
Кукусик• 12 августа 2024
Бавария самая развитая и богатая

Коренная киевлянка• 12 августа 2024
Скоро война закончится, а вы только выезжать собираетесь
Сито для думок• 12 августа 2024
Выберите землю попроще, я серьезно. В Баварии у вас огромный шанс застрять в лагере надолго
Альфасамка• 12 августа 2024
годують дармоїдок українських
Крижана бурулька• 12 августа 2024
фигасе, Бавария принимает ?
Альфасамка• 12 августа 2024
я би на місці німців ввела віковий ценз - 18-25 норм, всьо решта ні. Ну чисто після 25 до 30 якшо ше гарна.
Мозговая пилочка• 12 августа 2024
Зайдите в телеграмм например в группу мюнхена , там подробная и всегда свежая инфа. На сколько я знаю принимают и кормят конечно
ХвилювАллочка• 12 августа 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Навряд чи війна незабаром закінчиться.
ХвилювАллочка• 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
вони чекають на ваші поради

Альфасамка• 12 августа 2024
Ответ дляХвилювАллочка
вони чекають на ваші поради
як то кажуть, найкращі рабовласники африканці.
Коренная киевлянка• 12 августа 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Навряд чи війна незабаром закінчиться.
Ну , те кто на пособиях конечно так думают
Трахтибидох• 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
годують дармоїдок українських
Так, ще й доплачують. А ті по Європам їздять.
Тут как тут• 12 августа 2024
Сестра вже 3 місяці як в лагері. Спочатку тиждень була в лагері в Мюнхені. Потім 2 тижні під Мюнхеном в лісовій зоні, в палатках. Потім перевезли під Розенхайм, спортзал з перегородками з тканини, Тут кормлять найкраще. Нещодавно знов заїхало багато українців. Каже що таке враження, що вся Україна виїхала в Баварію. З житлом як кому повезе. Багато кому, хто заїхав після неї, житло вже надали. А їй все ніяк. Але і параграф дали тільки тиждень назад.
Трахтибидох• 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
В сіки вам років?
Альфасамка• 12 августа 2024
Ответ дляТрахтибидох
В сіки вам років?
Трахтибидох• 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
Що ж ви так опромєтчіво може прийдеться виїжджати... Тіки тоді в Африку поїдете, але не як одна, а як раб. Бо стара таки .. оставьте віковий проміжок хоча б до 40, може і вам приспічить в Германію їхати.
Miele• 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
Це ви раніше топили за незайманість до весілля? Але під іншим ніком і з іншою аватаркою. Теж писали, що ви дуже красива і заможна.
Альфасамка• 12 августа 2024
Ответ дляТрахтибидох
нашо мені виїжджати, хто мене тільки не ....
Трахтибидох• 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
А хто його знає

Альфасамка• 12 августа 2024
Ответ дляMiele
тобто норми моралі це моє топіння?
Всі мають виходити заміж цнотливими і крапка.
Розвели тут ...
Альфасамка• 12 августа 2024
Ответ дляТрахтибидох
А хто його знає
так отож, всі вони фізіологічно однакові
Miele• 12 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
тобто норми моралі це моє топіння?
Розвели тут ...
Ага, зрозуміло. Тобто інтуїція мене не підвела))
ХвилювАллочка• 12 августа 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ми в Україні, наша родина нікуди не виїжджала від початку війни. Не треба брехати собі про ’два-три тижні’ та видавати бажане за дійсне. Для якнайшвидшого закінчення війни немає жодних передумов.
Цигарний шланг• 12 августа 2024
Боже, сколько нехороших людей!
Этот человек ваши деньги будет тратить, конкурент ваш в Германии? Место под солнцем заберёт, что с вами нетак???? Вы знаете, что происходит у автора в жизни? Есть ли у него жилье, с какой он области??? Это пздц какой-то.