Спішу - перекидаюсь• 12 августа в 20:57
Германия земля Бавария
Здравствуйте кто недавно прибыл в лагерь ?
Какие там условия?кормят ?
Коренная киевлянка• 12 августа в 21:01
Скоро война закончится, а вы только выезжать собираетесь
Сито для думок• 12 августа в 21:02
Выберите землю попроще, я серьезно. В Баварии у вас огромный шанс застрять в лагере надолго
Альфасамка• 12 августа в 21:07
я би на місці німців ввела віковий ценз - 18-25 норм, всьо решта ні. Ну чисто після 25 до 30 якшо ше гарна.
Мозговая пилочка• 12 августа в 21:07
Зайдите в телеграмм например в группу мюнхена , там подробная и всегда свежая инфа. На сколько я знаю принимают и кормят конечно
ХвилювАллочка• 12 августа в 21:08
Ответ дляКоренная киевлянка
Навряд чи війна незабаром закінчиться.
ХвилювАллочка• 12 августа в 21:08
Ответ дляАльфасамка
вони чекають на ваші поради
Альфасамка• 12 августа в 21:09
Ответ дляХвилювАллочка
вони чекають на ваші поради
як то кажуть, найкращі рабовласники африканці.
Коренная киевлянка• 12 августа в 21:14
Ответ дляХвилювАллочка
Навряд чи війна незабаром закінчиться.
Ну , те кто на пособиях конечно так думают
Трахтибидох• 12 августа в 21:17
Ответ дляАльфасамка
годують дармоїдок українських
Так, ще й доплачують. А ті по Європам їздять.
Тут как тут• 12 августа в 21:17
Сестра вже 3 місяці як в лагері. Спочатку тиждень була в лагері в Мюнхені. Потім 2 тижні під Мюнхеном в лісовій зоні, в палатках. Потім перевезли під Розенхайм, спортзал з перегородками з тканини, Тут кормлять найкраще. Нещодавно знов заїхало багато українців. Каже що таке враження, що вся Україна виїхала в Баварію. З житлом як кому повезе. Багато кому, хто заїхав після неї, житло вже надали. А їй все ніяк. Але і параграф дали тільки тиждень назад.
Трахтибидох• 12 августа в 21:17
Ответ дляАльфасамка
В сіки вам років?
Трахтибидох• 12 августа в 21:20
Ответ дляАльфасамка
Що ж ви так опромєтчіво може прийдеться виїжджати... Тіки тоді в Африку поїдете, але не як одна, а як раб. Бо стара таки .. оставьте віковий проміжок хоча б до 40, може і вам приспічить в Германію їхати.
Альфасамка• 12 августа в 21:20
Ответ дляТрахтибидох
нашо мені виїжджати, хто мене тільки не ....
Трахтибидох• 12 августа в 21:20
Ответ дляАльфасамка
А хто його знає
Альфасамка• 12 августа в 21:21
Ответ дляMiele
Це ви раніше топили за незайманість до весілля? Але під іншим ніком і з іншою аватаркою. Теж писали, що ви дуже красива і заможна.
тобто норми моралі це моє топіння?
Всі мають виходити заміж цнотливими і крапка.
Розвели тут ...
Альфасамка• 12 августа в 21:22
Ответ дляТрахтибидох
А хто його знає
так отож, всі вони фізіологічно однакові
ХвилювАллочка• 12 августа в 21:23
Ответ дляКоренная киевлянка
Ми в Україні, наша родина нікуди не виїжджала від початку війни. Не треба брехати собі про ’два-три тижні’ та видавати бажане за дійсне. Для якнайшвидшого закінчення війни немає жодних передумов.
Цигарний шланг• 12 августа в 21:28
Боже, сколько нехороших людей!
Этот человек ваши деньги будет тратить, конкурент ваш в Германии? Место под солнцем заберёт, что с вами нетак???? Вы знаете, что происходит у автора в жизни? Есть ли у него жилье, с какой он области??? Это пздц какой-то.